Mistrovství ČR 2014 - vzduchovky

Plzeň    15. a 16. 3. 2014
VzPu, VzPi 60, 40
Kategorie : Jednotlivci - VzPi 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Světlík Pavel 85 0370-Dukla Plzeň 99 96 95 95 98 97 580 203,5
2. Dubový Jindřich 93 0370-Dukla Plzeň 97 97 99 96 96 97 582 200,5
3. Packan Petr 50 0069-DUEL Praha 94 98 97 93 96 91 569 177,1
4. Fitzbauer Jakub 88 0105-Kolín 94 94 96 93 96 95 568 157,3
5. Geleti Jiří 63 0176 - Plzeň střed 95 94 97 94 95 95 570 136,3
6. Kužvart Pavel 63 0640-Akademia Praha 93 97 98 94 95 92 569 115,4
7. Boháček Jiří 74 0019-Boletice n.L. 97 95 97 92 94 93 568 93,5
8. Postupa Jiří 73 0042-Borek 93 94 94 99 90 98 568 72,6
9. Pecháček Martin 91 0812-Astra Bruntál 93 95 97 95 93 95 568  
10. Kurečka Aleš 60 0823-Patriot - Ostrava 90 94 93 99 94 93 563  
11. Červenka Rostislav 79 0145-Zlín 96 97 94 91 92 93 563  
12. Jonák Vít 93 0370-Dukla Plzeň 92 92 93 94 95 96 562  
13. Petera Lubomír 76 0646-Orličtí ostrostřelci 94 93 93 96 90 96 562  
14. Hlásnik Jan 72 0224-Policie ČR Ostrava 92 94 93 95 94 94 562  
15. Kotrouš Pavel 68 0688-Blatná 93 95 92 92 96 94 562  
16. Jeremiáš Josef 57 0587-SKP UNITOP Louny 96 92 92 92 96 92 560  
17. Malúšek David 89 0232-RAPID Plzeň 93 95 94 89 95 94 560  
18. Andrušík Ivan 65 0109-Sedlčany 89 93 93 93 98 93 559  
19. Kraus Ladislav 77 0370-Dukla Plzeň 94 90 93 98 90 94 559  
20. Meca Marek 89 0374-TATRA Kopřivnice 94 94 93 90 93 94 558  
21. Sáblík Rostislav 62 0693-Valašské Klobouky 94 92 91 95 93 92 557  
22. Jech Jaromír 57 0023-Praha 6 93 91 93 93 93 94 557  
23. Hrabalík Pavel 81 0145-Zlín 94 91 93 92 93 93 556  
24. Mach Stanislav 74 0095-Škoda Vrchlabí 91 92 94 92 94 92 555  
25. Tellinger Lumír 56 0132-Hradec 95 94 93 92 92 89 555  
26. Bláha Tomáš 80 0038-Ústí nad Labem 92 93 90 94 94 91 554  
27. Trnka Tomáš 66 0069-DUEL Praha 92 89 96 95 90 92 554  
28. Maštera Aleš 81 0584-Třebíč-Poušov 92 93 90 92 93 93 553  
29. Hejna David 93 0224-Policie ČR Ostrava 93 88 97 91 91 93 553  
30. Padevět Jiří 80 0069-DUEL Praha 92 90 92 94 95 89 552  
31. Skopový Pavel 69 0232-RAPID Plzeň 95 95 89 91 90 92 552  
32. Kousal Vladimír 62 0405-Chomutov 91 88 95 92 93 92 551  
33. Bechyně Petr 72 0105-Kolín 93 96 93 88 90 91 551  
34. Voldán Petr 69 0346-Studnice 92 94 92 91 92 90 551  
35. Tribula Zbyněk 80 0080-Arnika Tachov 92 90 94 92 93 89 550  
36. Krbec Vít 64 0885-Elán Olomouc 94 93 91 88 92 92 550  
37. Ruffer Jaroslav 84 0019-Boletice n.L. 94 88 92 90 92 93 549  
38. Bernát Rudolf 51 0232-RAPID Plzeň 88 92 91 95 91 92 549  
39. Souček Otakar 68 0023-Praha 6 92 88 94 91 88 95 548  
40. Horáček Lukáš 89 0358-Vysočina Jihlava 91 90 91 93 90 93 548  
41. Středa Roman 73 0095-Škoda Vrchlabí 91 97 89 88 91 92 548  
42. Fiala Vlastislav 53 0232-RAPID Plzeň 91 90 92 92 94 89 548  
43. Hubáček Pavel 57 0715-TS Bílina 90 90 94 92 91 91 548  
44. Krejčí Jan 90 0069-DUEL Praha 90 92 88 94 95 89 548  
45. Šmejda Jaroslav 55 0095-Škoda Vrchlabí 90 91 91 94 93 89 548  
46. Filipovský Jiří 70 0715-TS Bílina 88 91 90 91 95 93 548  
47. Karpíšek Břetislav 69 0797-Vysoká Pec 93 88 92 94 90 91 548  
48. Keller Rudolf 72 0294-Meziboří 90 94 91 93 90 89 547  
49. Fidler Tomáš 88 0019-Boletice n.L. 92 90 89 92 93 91 547  
50. Forman Josef 60 0205-Mladá Boleslav 93 89 92 94 89 89 546  
51. Šlechta Pavel 65 0543-Louny 93 93 88 88 93 91 546  
52. Petkov Plamen 57 0069-DUEL Praha 89 92 89 91 90 94 545  
53. Král Antonín 44 0834-Uničov 94 91 90 91 91 88 545  
54. Lohynský Miroslav 56 0370-Dukla Plzeň 88 97 90 89 89 90 543  
55. Kočí Vratislav 57 0772-Liberec KPK 90 88 93 93 89 89 542  
56. Kočí Josef 49 0080-Arnika Tachov 94 92 89 88 89 89 541  
57. Zemlák Petr 93 0235-Ostrava-Vítkovice 91 94 88 91 94 83 541  
58. Berka Pavel 64 0834-Uničov 94 89 85 90 91 91 540  
59. Janda Martin 77 0353-Pelhřimov 85 87 94 92 91 91 540  
60. Kožíšek Petr 64 0543-Louny 88 91 90 92 91 88 540  
61. Wollmann Petr 81 0235-Ostrava-Vítkovice 87 91 89 89 91 92 539  
62. Černý Petr 63 0398-Horní Benešov 92 91 95 85 89 87 539  
63. Šostý Zdeněk 50 0235-Ostrava-Vítkovice 94 88 91 90 90 86 539  
64. Toman Jan 70 0232-RAPID Plzeň 90 88 88 92 91 90 539  
65. Lacký Antonín 59 0132-Hradec 92 84 93 88 93 89 539  
66. Beneš Milan 66 0543-Louny 90 92 89 89 89 89 538  
67. Seidel Vojtěch 93 0095-Škoda Vrchlabí 85 95 91 86 89 92 538  
68. Hlaváček Zdeněk 54 0523-Duchcov 84 91 91 91 90 91 538  
69. Ivanov Ivelin Vanev 64 0235-Ostrava-Vítkovice 86 90 88 92 89 92 537  
70. Mikeska Petr 83 0834-Uničov 90 92 90 92 82 90 536  
71. Frýba Karel 75 0023-Praha 6 89 87 87 92 92 89 536  
72. Hromočuk Michal 72 0374-TATRA Kopřivnice 94 88 87 91 88 88 536  
73. Mrázek Jan 78 0038-Ústí nad Labem 85 91 93 89 87 91 536  
74. Páviš Antonín 56 0750-E-COM Slavkov 90 90 84 89 87 93 533  
75. Sabak Pavel 42 0235-Ostrava-Vítkovice 90 89 86 86 92 90 533  
76. Brádler Martin 76 0095-Škoda Vrchlabí 86 89 92 88 89 88 532  
77. Hrdlička Zbyněk 78 0073-Uherský Brod 94 85 86 86 92 87 530  
78. Zábranský Milan 75 0715-TS Bílina 85 88 86 92 89 89 529  
79. Chmel Karel 69 0069-DUEL Praha 80 87 90 94 86 90 527  
80. Krása Jaroslav 55 0657-SSK policie Teplice 88 82 90 87 89 90 526  
81. Chmel Karel 45 0136-Písek 87 83 88 89 87 87 521  
82. Rostás Michal 61 0015-Plzeň Slovany 87 92 82 88 85 86 520  
83. Straník Květoslav 42 0028-INVA Liberec 83 85 81 92 86 84 511  
84. Barabashev Pavel 75 0013-DDM Praha 5 89 95 94 92 91 38 499  
85. Sušanka Zdeněk 56 0176 - Plzeň střed 84 87         171  
 
Kategorie : VzPi 40 ženy
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk.Fin.
1. Musilová Michaela 89 0370-Dukla Plzeň   94 94 95 97   380 197,8
2. Jonáková Šárka 92 0370-Dukla Plzeň   95 93 97 93   378 197,6
3. Brabcová Jana 89 0587-SKP UNITOP Louny   94 91 94 92   371 171
4. Zámyslická Jarmila 70 0069-DUEL Praha   91 88 92 97   368 151,1
5. Lorencová Jana 91 0232-RAPID Plzeň   95 90 90 94   369 127,6
6. Kožuchová Karolina 81 0772-Liberec KPK   92 90 93 93   368 110
7. Königová Marcela 64 0398-Horní Benešov   96 89 93 93   371 90
8. Klimšová Dagmar 73 0224-Policie ČR Ostrava   90 91 93 94   368 72,5
9. Veverková Lucie 74 0353-Pelhřimov   92 93 88 94   367  
10. Janečková Jana 65 0182-Přerov   91 90 94 89   364  
11. Heinrichová Michala 92 0370-Dukla Plzeň   91 89 91 92   363  
12. Stodolová Lenka 86 0015-Plzeň Slovany   90 94 92 87   363  
13. Bortlíková Gabriela 74 0591-Orlová-Poruba   90 93 88 91   362  
14. Hýlová Věra 63 0235-Ostrava-Vítkovice   89 92 86 91   358  
15. Nosová Martina 81 0523-Duchcov   86 85 90 92   353  
16. Boháčková Martina 72 0019-Boletice n.L.   91 91 83 87   352  
17. Vrtišková Renata 64 0069-DUEL Praha   83 88 86 89   346  
18. Strnádková Zdeňka 67 0232-RAPID Plzeň   82 87 88 88   345  
19. Hozáková Stanislava 73 0253-Sezemice   87 85 86 86   344  
20. Šídová Pavlína 68 0772-Liberec KPK   83 83 81 91   338  
21. Cestrová Petra 73 0348-Brandýs n.L.   85 87 81 84   337  
22. Bučilová Marie 87 0080-Arnika Tachov   82 88 83 84   337  
23. Křížová Marie 88 0126-Opava   89 83 82 76   330  
24. Veselá Magda 78 0885-Elán Olomouc   80 81 83 85   329  
25. Neubauerová Jana 90 0523-Duchcov   87 82 80 78   327  
26. Dragounová Jana 80 0523-Duchcov   78 78 85 80   321  
27. Kočí Marcela 77 0772-Liberec KPK   79 79 79 80   317  
28. Synková Kateřina 86 0015-Plzeň Slovany   78 81 83 75   317  
 
Kategorie : VzPu 40 ženy
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk.Fin.
1. Brabcová Aneta 92 0232-RAPID Plzeň   101,6 102,8 103,4 102,4   410,2 207,4
2. Bartošová Klára 88 0232-RAPID Plzeň   102,7 102,3 101,8 101,6   408,4 206,5
3. Emmons Kateřina 83 0232-RAPID Plzeň   103,9 102,6 103,9 104   414,4 185,8
4. Kračmarová Alžběta 86 0054-Hradec Králové   99,5 105,4 99,5 103,4   407,8 163
5. Vognarová Gabriela 93 0232-RAPID Plzeň   101,3 103,9 104,1 102,9   412,2 142,9
6. Sýkorová Adéla 87 0232-RAPID Plzeň   103,6 103,7 103,2 104,5   415 122,4
7. Francová Martina 92 0370-Dukla Plzeň   104,3 103,4 103,8 102,3   413,8 101,4
8. Vránková Monika 93 0232-RAPID Plzeň   101,7 102 101,3 102,1   407,1 80,5
9. Slezáková Blanka 89 0294-Meziboří   101,8 101,1 104 98,5   405,4  
10. Klečková Romana 93 0200-Manušice   103,3 101,5 100,3 99,7   404,8  
11. Havlová Michaela 91 0162-Slatina Brno   100,1 101,8 98,9 101,9   402,7  
12. Nedvědová Marta 76 0069-DUEL Praha   101,6 100,2 101,4 98,6   401,8  
13. Trojáková Lenka 93 0370-Dukla Plzeň   99,9 101,6 99,8 99,8   401,1  
14. Jechová Marie 90 0032-Poděbrady   102,1 100,4 99,4 99   400,9  
15. Kučerová Veronika 87 0200-Manušice   100,6 96,9 100,8 98,4   396,7  
16. Korecová Hana 80 0055-Jablonec n.N.   97,4 99,4 99,1 99,6   395,5  
17. Vondrášková M. 87 0370-Dukla Plzeň   98,5 99,7 98 99,2   395,4  
18. Navrátilová Helena 82 0162-Slatina Brno   99,6 99 98,4 96,8   393,8  
19. Krejčová Ivana 75 0420-Teplice   98 96,4 98,6 98,2   391,2  
20. Šubrtová Daniela 93 0027-Delta Praha   97,4 96,5 97,7 98   389,6  
21. Přibylová Ivana 92 0252-Horní Cerekev   97,3 92,6 100 96,4   386,3  
22. Hulíková Dana 72 0055-Jablonec n.N.   95,7 93,7 94,6 98,6   382,6  
23. Krhutová Renáta 81 0368-Poruba, Skalka   95,8 98,4 95,4 85,7   375,3  
24. Hubená Šárka 77 0200-Manušice   88,2 96,9 93,2 94,3   372,6  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci starší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Smetana František 97 0551-Nivnice   101,9 103 103,9 101,6   410,4  
2. Hauer Jiří 96 0015-Plzeň Slovany   99,4 101,8 99,1 99,2   399,5  
3. Špitálský Jaroslav 97 0200-Manušice   101,6 99,6 101,2 97   399,4  
4. Kováč Daniel 96 0162-Slatina Brno   97,1 100,5 98,2 98,9   394,7  
5. Opalecký Jan 97 0370-Dukla Plzeň   98,7 97,8 99,4 98   393,9  
6. Kořán Vojtěch 96 0258-P UNITOP Sokolov   95,4 97,4 101,3 98,8   392,9  
7. Poláček Aleš 97 0200-Manušice   99,8 99,3 95,7 95,7   390,5  
8. Mazura Martin 97 0451-Doudleby n.O.   97,5 97 97,3 97   388,8  
9. Chytka Petr 96 0324-Kablo V.Meziříčí   94,6 97,8 96,2 98,2   386,8  
10. Holík Denis 97 0162-Slatina Brno   98,3 95,7 96,9 93,6   384,5  
11. Merkner Marek 96 0027-Delta Praha   98,6 95,5 96,5 93,8   384,4  
12. Strážnický Pavel 96 0224-Policie ČR Ostrava   97,5 95 95,1 96,7   384,3  
13. Doubek Martin 97 0190-Přezletice   96,6 100,3 93,5 93,9   384,3  
14. Šír Martin 97 0190-Přezletice   95,9 98,1 97,4 91,7   383,1  
15. Červený Jaroslav 97 0080-Arnika Tachov   92,7 97,9 92,4 98,9   381,9  
16. Ondrašík Radek 97 0386-Březolupy   94,5 95,5 96 95,3   381,3  
17. Hovorka Petr 96 0202-Černovice   93,8 93,4 97,8 95,9   380,9  
18. Horák Dominik 97 0182-Přerov   84,6 98,2 101,2 96,8   380,8  
19. Miškar Martin 97 0551-Nivnice   95,5 90,8 96,4 96,8   379,5  
20. Gottlieb Michal 97 0348-Brandýs n.L.   93 97 94,6 92,5   377,1  
21. Hlaváček Jakub 97 0370-Dukla Plzeň   87,2 94,9 97,2 95,8   375,1  
22. Kos Adam 97 0235-Ostrava-Vítkovice   94,8 91,6 95,3 90,1   371,8  
23. Král Tomáš 97 0190-Přezletice   91,7 93,2 93,9 92,3   371,1  
24. Bekr Josef 96 0258-P UNITOP Sokolov   94,1 87,5 90,9 91,9   364,4  
25. Burdych Jakub 97 0294-Meziboří   88,4 90,3 91,2 88,6   358,5  
26. Kolář Jakub 97 0370-Dukla Plzeň   90 81,6 91,9 93,9   357,4  
27. Voldán Petr 97 0301-České Budějovice   90,3 90,2 87,1 88,2   355,8  
28. Štandera Jan 97 0324-Kablo V.Meziříčí   89,6 92,8 82,9 83,6   348,9  
29. Gladkov Martin 97 0059-Rohozec   80,3 90,2 93,5 80,9   344,9  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci mladší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Nepejchal Filip 99 0045-DDM Kolín   103,9 97,7 102,6 103,6   407,8  
2. Sobotka Dominik 98 0370-Dukla Plzeň   102,4 98,6 102,1 99,8   402,9  
3. Vaněk Petr 99 0370-Dukla Plzeň   98,4 101,8 100 100,8   401  
4. Tichý Radek 99 0108-Rakovník   100,5 99,8 98 101,6   399,9  
5. Matoška Michal 99 0368-Poruba, Skalka   96,8 102,4 98,6 94,9   392,7  
6. Kazlepka Metoděj 99 0374-TATRA Kopřivnice   99 98,4 96 97,6   391  
7. Jaškin Alexandr 98 0258-P UNITOP Sokolov   101,1 95,1 94,9 99   390,1  
8. Tuček Martin 98 0200-Manušice   99,1 98,4 99,3 93,3   390,1  
9. Mikulčík Radek 99 0366-Ruprechtice   97,9 94,2 101,4 96,2   389,7  
10. Kliment Dominik 98 0348-Brandýs n.L.   96,1 97,9 95,3 100,1   389,4  
11. Hospr Milan 98 0406-Senco Žilov   96,9 98,8 95,3 96,7   387,7  
12. Valenta Adam 99 0232-RAPID Plzeň   101,5 95,9 94,5 94,3   386,2  
13. Míšek Karel 99 0348-Brandýs n.L.   91,8 96,1 98,4 99,5   385,8  
14. Toman Matěj 98 0370-Dukla Plzeň   99,6 96,5 96,3 92,9   385,3  
15. Kamenický Ondřej 98 0253-Sezemice   95,8 97 94,1 97,5   384,4  
16. Adomavičius Tomáš 98 0366-Ruprechtice   98,7 93,6 95,6 96   383,9  
17. Morávek Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň   97,4 94,6 97,5 94   383,5  
18. Čalkovský Mojmír 00 0190-Přezletice   93,9 96,7 94,3 98,4   383,3  
19. Kloček Tomáš 98 0027-Delta Praha   97,5 96,1 93,2 96,4   383,2  
20. Demjan Radek 98 0348-Brandýs n.L.   92,4 96,6 95,9 97,7   382,6  
21. Zemánek Martin 99 0235-Ostrava-Vítkovice   93,5 97,1 95,2 96,4   382,2  
22. Čermák Josef 99 0348-Brandýs n.L.   93,7 96,7 95,9 94,4   380,7  
23. Adamec Vojtěch 98 0235-Ostrava-Vítkovice   92,8 94,4 97,3 94,4   378,9  
24. Karásek Lukáš 98 0108-Rakovník   90,5 97 93,1 95,5   376,1  
25. Novák Filip 98 0202-Černovice   97 89,7 92,4 93,9   373  
26. From Jiří 98 0045-DDM Kolín   93,8 93,7 92,8 91,3   371,6  
27. Šálek Jaroslav 98 0015-Plzeň Slovany   95,3 93,7 88 93,9   370,9  
28. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice   90,6 92,2 92,8 94,4   370  
29. Bačina Lukáš 00 0004-Ostroj Opava   88,8 97,4 90,2 91,9   368,3  
30. Pač Josef 98 0370-Dukla Plzeň   92 88,9 89,9 94,4   365,2  
31. Půta Roman 99 0370-Dukla Plzeň   91,5 92,1 91,8 89   364,4  
32. Bílek Matěj 98 0370-Dukla Plzeň   93,9 89,5 90,3 90   363,7  
33. Gürtler Filip 99 0348-Brandýs n.L.   86,5 91,3 92,8 93   363,6  
34. Karlík Radek 99 0370-Dukla Plzeň   83,6 93,2 90,7 95,6   363,1  
35. Mezhlumyan Martin 98 0324-Kablo V.Meziříčí   88,9 89,6 91,2 91,6   361,3  
36. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice   91,4 92,1 90,8 85,8   360,1  
37. Zmátlo Matěj 01 0045-DDM Kolín   84,8 92,6 88,3 91,7   357,4  
38. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň   86,6 89,9 91,4 87,3   355,2  
39. Egermaier Jakub 99 0370-Dukla Plzeň   87,2 91,9 85,2 89,8   354,1  
40. Paul Tomáš 98 0190-Přezletice   82,8 86,7 90,6 92,1   352,2  
41. Smolík Tomáš 98 0105-Kolín   89,4 82,3 87,3 89,8   348,8  
42. Louvar Stanislav 99 0370-Dukla Plzeň   81,6 91,2 86,5 86,4   345,7  
43. Staníček David 99 0406-Senco Žilov   89,2 83,4 85,5 77,2   335,3  
44. Pazourek Ondřej 00 0030-N.Město na Mor.   79,5 75,5 87,6 80,4   323  
45. Škývara Karel 00 0374-TATRA Kopřivnice   79,6 78,1 72,8 77,4   307,9  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky starší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Foistová Nikola 97 0301-České Budějovice   104,1 104,6 100,8 100,8   410,3  
2. Bahulová Martina 97 0210-Uherský Ostroh   100,4 102,1 102,6 103,2   408,3  
3. Kolaříková Kateřina 98 0370-Dukla Plzeň   100 103,2 100,9 103,3   407,4  
4. Janoušková Kateřina 96 0366-Ruprechtice   101,4 102,1 101,5 101,4   406,4  
5. Dudová Lucie 96 0162-Slatina Brno   97,7 99,5 103,7 104,3   405,2  
6. Janková Michaela 97 0370-Dukla Plzeň   100,6 99,9 98,8 102,6   401,9  
7. Borkovcová Klára 96 0205-Mladá Boleslav   97,9 102,1 100,7 99,2   399,9  
8. Macanová Zuzana 96 0232-RAPID Plzeň   98,4 99,1 100,7 99,2   397,4  
9. Mazurová Klára 97 0451-Doudleby n.O.   97,5 100,3 97,8 99,9   395,5  
10. Hajšmanová Eva 99 0370-Dukla Plzeň   98,7 100,1 100,5 95,3   394,6  
11. Štěrbová Veronika 97 0253-Sezemice   98 101,1 98,7 95,7   393,5  
12. Matějková Michaela 97 0252-Horní Cerekev   100 98,4 96,5 97,8   392,7  
13. Davidová Kateřina 96 0232-RAPID Plzeň   94,5 100,9 100,2 96,3   391,9  
14. Vávrová Lucie 96 0258-P UNITOP Sokolov   97,2 98,2 98,9 97,1   391,4  
15. Byambaa Bilguunzaya 96 0200-Manušice   94,3 95,9 98,2 97,2   385,6  
16. Vinšová Johana 97 0105-Kolín   95,7 92,2 96,7 97,3   381,9  
17. Gürtlerová Eva 96 0348-Brandýs n.L.   94,6 97,5 92,9 96,3   381,3  
18. Marková Michaela 96 0030-N.Město na Mor.   93,9 95,3 94,9 96,5   380,6  
19. Svobodová Jana 97 0252-Horní Cerekev   93,3 93,3 98,8 90,9   376,3  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky mladší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Jandová Šárka 98 0202-Černovice   99,8 103,2 101,8 102,4   407,2  
2. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice   100,3 100,6 100,1 101,3   402,3  
3. Helešicová Barbora 98 0162-Slatina Brno   101,6 100,7 101,4 98,6   402,3  
4. Hrobařová Lenka 98 0253-Sezemice   98,6 100 99,5 102,4   400,5  
5. Pokorná Eva 99 0368-Poruba, Skalka   99,1 100,1 101,4 98,5   399,1  
6. Kailová Michaela 99 0200-Manušice   95,7 98,1 103,1 101   397,9  
7. Bartoníčková Vlasta 99 0200-Manušice   97,6 96,5 101,3 99,4   394,8  
8. Paprocká Kateřina 98 0045-DDM Kolín   95 100,7 100,6 96,2   392,5  
9. Hošková Žaneta 98 0258-P UNITOP Sokolov   98,3 100,4 97,2 96,4   392,3  
10. Bajanová Lucie 98 0366-Ruprechtice   98,9 97,7 97,4 98   392  
11. Thurnwaldová Sabina 00 0370-Dukla Plzeň   98,8 97,5 97,3 98,1   391,7  
12. Kokošková Daniela 00 0370-Dukla Plzeň   95,7 97,2 99,2 99,3   391,4  
13. Byambaa Anarzaya 99 0200-Manušice   98,2 96,2 98,5 98,2   391,1  
14. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice   96,9 95,7 100 97   389,6  
15. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice   95,5 99,1 99,2 95,6   389,4  
16. Ficnarová Iveta 98 0272-Šumperk-Temenice   100 95,3 97,2 96,7   389,2  
17. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice   99,1 95,3 95,7 97,9   388  
18. Šulcová Kateřina 00 0366-Ruprechtice   94,6 98,4 99,1 95,9   388  
19. Míčková Kristýna 98 0374-TATRA Kopřivnice   98,3 97,1 96,2 94,3   385,9  
20. Jeřábková Tereza 99 0105-Kolín   99 97,8 94,8 93   384,6  
21. Skalová Kateřina 00 0045-DDM Kolín   95 96,7 92 98,8   382,5  
22. Vyhnálková Lucie 01 0253-Sezemice   95,7 96,7 93,1 91   376,5  
23. Resinská Laura 99 0224-Policie ČR Ostrava   92,9 91,6 98,5 92,8   375,8  
24. Karasová Sára 01 0224-Policie ČR Ostrava   95,9 93,9 89,9 93,1   372,8  
25. Smetanová Vanessa 98 0551-Nivnice   92,3 88,9 91,7 93,8   366,7  
26. Matějková Karolína 99 0370-Dukla Plzeň   86,7 85,9 84,6 86,8   344  
Kategorie : Družstva - VzPu 40 dorostenky starší
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1.SSK Dukla PlzeňKolaříková-407,4Janková-401,9Hajšmanová-394,61203,9
2.Středočeské KSBorkovcová-399,9Vinšová-381,9Gutlerová-381,31163,1
3.KS VysočinaMatějková-392,7 Marková-380,6Svobodová-376,31149,6