Mistrovství ČR 2015 - vzduchovky

Plzeň    14. a 15. 3. 2015
VzPu, VzPi 60, 40
Kategorie : Jednotlivci - VzPi 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Světlík Pavel 85 0370-Dukla Plzeň 96 96 96 96 95 97 576 199,2
2. Dubový Jindřich 93 0370-Dukla Plzeň 97 96 99 96 95 97 580 199,1
3. Petera Lubomír 76 0646-Orličtí ostrostřelci 97 96 96 92 99 94 574 174,9
4. Boháček Jiří 74 0019-Boletice n.L. 95 96 97 95 94 92 569 153,7
5. Postupa Jiří 73 0042-Borek 92 94 95 95 97 95 568 135,7
6. Hejna David 93 0224-Pol. ČR Ostrava 94 96 93 97 99 95 574 110,8
7. Jonák Vít 93 0370-Dukla Plzeň 91 96 96 97 99 90 569 88,1
8. Tenk Martin 72 0232-Rapid Plzeň 95 93 98 98 96 92 572 0,0
9. Nikolaev Nikolay 63 0893 93 94 96 96 96 93 568  
10. Ondruška Jan 94 0377-Frenštát 89 96 95 98 94 95 567  
11. Janča Oldřich 87 0885-ELÁN Olomouc 94 94 94 97 92 95 566  
12. Meca Marek 89 0374-TATRA Kopřivnice 96 93 97 95 95 90 566  
13. Kraus Ladislav 77 0370-Dukla Plzeň 94 92 96 90 96 96 564  
14. Maštera Aleš 81 0584-Třebíč-Poušov 92 98 94 92 94 94 564  
15. Malúšek David 89 0232-Rapid Plzeň 95 92 93 97 95 92 564  
16. Skopový Pavel 69 0232-Rapid Plzeň 90 97 92 95 95 94 563  
17. Hlásnik Jan 72 0224-Pol. ČR Ostrava 94 93 94 92 97 92 562  
18. Pecháček Martin 91 0812-Astra Bruntál 95 96 96 93 92 90 562  
19. Filipovský Jiří 70 0715-TS Bílina 92 94 96 94 91 94 561  
20. Tenk Lukáš 94 0224-Pol. ČR Ostrava 97 93 95 92 91 92 560  
21. Fidler Tomáš 88 0019-Boletice n.L. 90 94 96 94 93 93 560  
22. Šmejda Jaroslav 55 0095-Škoda Vrchlabí 94 91 96 90 93 95 559  
23. Geleti Jiří 63 0176-Plzeň střed 92 91 94 94 93 95 559  
24. Ruffer Jaroslav 84 0019-Boletice n.L. 95 92 94 95 92 91 559  
25. Horáček Lukáš 89 0358-Vysočina 94 92 94 92 94 92 558  
26. Hrabalík Pavel 81 0145-Zlín 92 90 92 92 95 96 557  
27. Koman Pavel 79 0294-Meziboří 95 91 90 94 94 92 556  
28. Jech Jaromír 57 0023-Praha 6 93 93 91 91 94 94 556  
29. Trnka Tomáš 66 0069-DUEL Praha 92 94 93 95 89 90 553  
30. Krejčí Jan 90 0069-DUEL Praha 92 87 93 95 91 95 553  
31. Kužvart Pavel 63 0640-Akademia Praha 96 89 91 90 93 94 553  
32. Mach Stanislav 74 0095-Škoda Vrchlabí 94 94 89 92 90 93 552  
33. Bartoš David 70 0235-Ostrava-Vítkovice 94 95 89 94 90 90 552  
34. Lohynský Miroslav 56 0370-Dukla Plzeň 91 93 92 91 92 93 552  
35. Červenka Rostislav 79 0145-Zlín 94 92 94 91 89 92 552  
36. Kurečka Aleš 60 0823-Patriot - Ostrava 89 93 88 96 95 90 551  
37. Polách Jan 88 0543-Louny - město 92 95 94 88 92 90 551  
38. Forman Josef 60 0205-ŠKODA M.Boleslav 93 91 94 87 91 93 549  
39. Tellinger Lumír 56 0132-Hradec 92 95 87 97 90 88 549  
40. Lacký Antonín 59 0377-Frenštát 90 91 92 94 90 92 549  
41. Kubeš Martin 67 0237-Policie ČR Planá 90 88 92 91 93 94 548  
42. Andrušík Ivan 65 0109-Sedlčany 92 95 88 90 91 91 547  
43. Tribula Zbyněk 80 0080-Arnika Tachov 91 86 95 95 91 89 547  
44. Král Antonín 44 0834-Uničov 87 90 91 96 93 90 547  
45. Sáblík Rostislav 62 0693-Valašské Klobouky 92 93 92 90 91 88 546  
46. Středa Roman 73 0095-Škoda Vrchlabí 91 92 89 91 92 90 545  
47. Bláha Tomáš 80 0038-Ústí nad Labem 90 88 93 92 94 88 545  
48. Kousal Vladimír 62 0405-Chomutov 93 87 88 91 90 96 545  
49. Černý Petr 63 0398-Horní Benešov 86 90 91 88 96 93 544  
50. Půlpán Slavomír 85 0095-Škoda Vrchlabí 92 85 93 91 91 92 544  
51. Krbec Vít 64 0885-ELÁN Olomouc 91 89 92 93 88 91 544  
52. Medek Daniel 79 0731-Semily 89 92 95 92 88 88 544  
53. Fiala Vlastislav 53 0232-Rapid Plzeň 91 90 92 92 89 90 544  
54. Petkov Plamen 57 0069-DUEL Praha 85 93 92 86 90 97 543  
55. Šlechta Pavel 65 0543-Louny - město 92 92 95 82 92 90 543  
56. Souček Otakar 68 0023-Praha 6 87 92 90 95 87 92 543  
57. Walica Jan 43 0158-OLZA Třinec 90 89 91 94 91 88 543  
58. Keller Rudolf 72 0294-Meziboří 90 86 94 92 91 89 542  
59. Zábranský Milan 75 0715-TS Bílina 91 90 92 91 89 89 542  
60. Kožíšek Petr 64 0543-Louny - město 89 92 88 92 91 89 541  
61. Kočí Vratislav 57 0772-Liberec KPK 91 92 85 92 87 93 540  
62. Plíšek Miloslav 70 0003-Česká Lípa 89 92 92 88 92 87 540  
63. Padevět Jiří 80 0069-DUEL Praha 90 90 90 88 93 87 538  
64. Strapina Tomáš 85 0693-Valašské Klobouky 90 90 84 88 93 93 538  
65. Rostás Michal 61 0015-Plzeň Slovany 91 84 88 93 96 85 537  
66. Mikeska Petr 83 0834-Uničov 87 89 91 91 88 90 536  
67. Bernát Rudolf 51 0232-Rapid Plzeň 91 85 90 91 91 88 536  
68. Šostý Zdeněk 50 0235-Ostrava-Vítkovice 90 92 89 89 88 87 535  
69. Hrdlička Zbyněk 78 0073-Uherský Brod 91 83 86 87 92 95 534  
70. Voldán Petr 69 0346-Studnice 93 91 87 85 88 90 534  
71. Hlaváček Zdeněk 54 0523-Duchcov 91 86 83 91 91 90 532  
72. Krása Jaroslav 55 0657-SEVER Teplice 90 84 90 88 87 91 530  
73. Hoffman Jiří 94 0069-DUEL Praha 91 85 92 85 87 90 530  
74. Zemlák Petr 93 0235-Ostrava-Vítkovice 88 89 85 90 91 86 529  
75. Průša Josef 52 0437-Stará Lysá 87 85 90 93 89 84 528  
76. Straník Květoslav 42 0028-INVA Liberec 86 88 89 88 89 88 528  
77. Toman Daniel 94 0132-Hradec 91 87 84 85 89 88 524  
78. Mrázek Petr 78 0073-Uherský Brod 80 90 91 87 88 88 524  
79. Chmel Karel 45 0136-Písek 90 89 85 90 78 89 521  
80. Karpíšek Břetislav 69 0797-Důl ČSA V.Pec 90 85 90 85 85 86 521  
81. Berka Pavel 64 0834-Uničov 81 87 85 89 86 90 518  
82. Krčmář Aleš 73 0772-Liberec KPK 85 83 86 83 87 84 508  
 
Kategorie : VzPu 60 junioři
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6. Celk.Fin.
1. Patyk David 95 0004-Ostroj Opava 103 104,2 101,8 104,3 100,5 103,3 617,1 206,0
2. Nymburský Petr 95 0370-Dukla Plzeň 103,1 104 102,6 103,7 103,8 101,6 618,8 202,9
3. Jeřábek Václav 96 0105-Kolín 98,9 100,2 102,3 100,5 102,4 99,6 603,9 179,1
4. Kelnar Václav 97 0004-Ostroj Opava 101,8 100,5 101,6 102,7 99,5 104 610,1 159,7
5. Hauer Jiří 96 0015-Plzeň Slovany 98,9 99,9 100,3 101,3 100,2 100,9 601,5 138,9
6. Šanda Jiří 95 0190-Přezletice 97,8 101,1 94,3 102,6 103,5 102,1 601,4 115,5
7. Smetana František 97 0551-Nivnice 101,7 102,2 102,5 100,3 103,9 102,4 613 96,5
8. Míka Dominik 95 0175-Benešov 102,6 104,6 103 102 104,2 101,2 617,6 70,2
9. Kováč Daniel 96 0162-Slatina Brno 100,5 97,8 100,8 99,9 102,2 98 599,2  
10. Karkulín Adam 95 0027-Delta Praha 101,3 100,5 98,8 100,3 100,8 96,8 598,5  
11. Merkner Marek 96 0027-Delta Praha 99,5 95,1 101,5 98,5 100 96,3 590,9  
12. Chytka Petr 96 0324-Velké Meziříčí 95,4 98,5 97,3 100,6 96,6 101,1 589,5  
13. Hala Lukáš 95 0551-Nivnice 102,5 96,4 96,4 97,3 95,5 99,2 587,3  
14. Strážnický Pavel 96 0224-Pol. ČR Ostrava 96,1 96,7 98,8 99 97,3 97,6 585,5  
15. Záliger Tomáš 96 0045-DDM Kolín 95,9 99,6 97,6 96,4 96,1 97 582,6  
16. Kořán Vojtěch 96 0258-UNITOP Sokolov 99,8 100,7 96 95,4 95,9 94,4 582,2  
17. Hnida David 95 0045-DDM Kolín 95,4 96,9 94,1 95,5 96,8 96,5 575,2  
18. Procházka Jan 95 0294-Meziboří 93,6 95,4 97,9 95,1 92,8 93,7 568,5  
19. Bek Kryštof 99 0004-Ostroj Opava 94,2 97,4 100,3 86,4 94,5 91,8 564,6  
20. Burdych Jakub 97 0294-Meziboří 88,5 84,3 89,7 94,5 92,2 88,5 537,7  
 
Kategorie : VzPu 40 ženy
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk.Fin.
1. Sýkorová Adéla 87 0232-Rapid Plzeň   102,9 104,2 104,1 102,8   414 204,2
2. Vognarová Gabriela 93 0232-Rapid Plzeň   104,2 104,3 104,6 104,6   417,7 202,8
3. Brabcová Aneta 92 0232-Rapid Plzeň   102,6 102,2 103 99,9   407,7 182,4
4. Švecová Lucie 81 0370-Dukla Plzeň   101,6 103,5 101,9 103,4   410,4 161,9
5. Lauermannová Jana 89 0905-Liberec   102,5 99,8 103,5 103   408,8 141,4
6. Šostková Zuzana 83 0200-Manušice   103,6 103,4 104,6 104,1   415,7 120,8
7. Francová Martina 92 0370-Dukla Plzeň   101,2 100,6 100,4 104,2   406,4 105,5
8. Vránková Monika 93 0232-Rapid Plzeň   103 103,9 103,7 101,8   412,4 79,9
9. Kučerová Veronika 87 0200-Manušice   102,6 97,8 102 101,7   404,1  
10. Rýglová Anna 94 0032-Boh. Poděbrady   100,4 103,1 99 101,4   403,9  
11. Vondrášková Michaela 87 0370-Dukla Plzeň   98,1 99,5 105 101   403,6  
12. Kračmarová Alžběta 86 0054-Hr.Králové   103 98,8 99,9 101,8   403,5  
13. Nykrýnová Markéta 94 0162-Slatina Brno   96,5 100,4 101,8 102,8   401,5  
14. Jechová Marie 90 0032-Boh. Poděbrady   103,5 98,5 100 99   401  
15. Havlová Michaela 91 0162-Slatina Brno   99,6 101,6 97,5 102,1   400,8  
16. Přibylová Ivana 92 0252-Horní Cerekev   100,9 98,2 98,4 100,5   398  
17. Šubrtová Daniela 93 0027-Delta Praha   101 101,7 96,7 98,6   398  
18. Mezírková Monika 85 0368-Poruba Skalka   101,8 98,3 100,4 97,2   397,7  
19. Hulíková Dana 72 0055-Jablonec n.N.   98,9 97,6 98,4 98,2   393,1  
20. Krejčová Ivana 75 0420-Teplice   97,7 98,5 97,4 98,8   392,4  
21. Slezáková Blanka 89 0294-Meziboří   97,7 93,7 100,3 100,2   391,9  
22. Korecová Hana 80 0055-Jablonec n.N.   99 94,8 99,7 96   389,5  
23. Krhutová Renáta 81 0368-Poruba Skalka   93,9 94,2 94,7 97,5   380,3  
24. Hubená Šárka 77 0200-Manušice   92,2 96 96,3 95,3   379,8  
 
Kategorie : VzPu 40 juniorky
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk.Fin.
1. Foistová Nikola 97 0232-Rapid Plzeň   101,6 103,7 103,8 103   412,1 206,3
2. Dudová Lucie 96 0162-Slatina Brno   103,4 104,2 105 101,2   413,8 203,5
3. Brázdová Lucie 95 0056-COSMANOS   100,7 103,7 103,6 103,4   411,4 181,8
4. Janoušková Kateřina 96 0366-Ruprechtice   100,7 98,9 103,4 99,6   402,6 160,9
5. Širlová Michaela 95 0200-Manušice   99,1 103,2 104,4 101   407,7 139,6
6. Borkovcová Klára 96 0056-COSMANOS   99,9 101,3 104,1 101,8   407,1 118,1
7. Polletová Monika 95 0232-Rapid Plzeň   98 101,3 101,9 101,9   403,1 95,0
8. Vávrová Lucie 96 0258-UNITOP Sokolov   99,4 99,3 99,1 102,7   400,5 0,0
9. Mazurová Klára 97 0451-Doudleby n.O.   98,9 102,6 97,8 101,1   400,4  
10. Divíšková Kateřina 98 0232-Rapid Plzeň   98,9 100,1 99,6 101,6   400,2  
11. Vaculíková Sabina 95 0210-Uherský Ostroh   100,2 99,4 101,3 98,9   399,8  
12. Teřlová Michaela 95 0370-Dukla Plzeň   101,9 98,8 97,8 100,3   398,8  
13. Davidová Kateřina 96 0232-Rapid Plzeň   99,9 100,8 99,4 97,9   398  
14. Novotná Michaela 95 0015-Plzeň Slovany   98,7 98,6 99,1 100,1   396,5  
15. Franceová Kateřina 95 0056-COSMANOS   101,4 98 95,9 101,1   396,4  
16. Byambaa Bilguunzaya 96 0200-Manušice   101 98,6 92,5 102,5   394,6  
17. Smetanová Veronika 95 0551-Nivnice   99,8 94,2 100,3 99   393,3  
18. Minaříková Alena 95 0162-Slatina Brno   96 96 100,2 99,5   391,7  
19. Durďáková Michaela 95 0162-Slatina Brno   98,7 97 98,6 96,7   391  
20. Černá Kristýna 96 0105-Kolín   94,5 99,5 95,5 98,9   388,4  
21. Macanová Zuzana 96 0232-Rapid Plzeň   91,7 96,9 98,8 98,9   386,3  
22. Marková Michaela 96 0030-N.Město na M.   90,1 96,4 89,8 90,9   367,2  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci starší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Špitálský Jaroslav 97 0200-Manušice   100,4 99,7 102,6 102,9   405,6  
2. Sobotka Dominik 98 0370-Dukla Plzeň   100,6 101,8 102 101   405,4  
3. Šálek Jaroslav 98 0015-Plzeň Slovany   101,6 100,2 101 99,8   402,6  
4. Toman Matěj 98 0370-Dukla Plzeň   100,3 102,4 98 98,6   399,3  
5. Opalecký Jan 97 0370-Dukla Plzeň   97,6 97,8 101,8 99   396,2  
6. Poláček Aleš 97 0200-Manušice   100,8 95,4 98,5 99,7   394,4  
7. Ondrašík Radek 97 0386-Březolupy   101,8 97,1 96,9 98,2   394  
8. Šír Martin 97 0190-Přezletice   99,1 98,3 98,6 97,9   393,9  
9. Červený Jaroslav 97 0735-Staré Sedlo   97,6 100 95,4 96,1   389,1  
10. Pač Josef 98 0370-Dukla Plzeň   97,3 97,4 95,1 98,7   388,5  
11. Tuček Martin 98 0200-Manušice   94,9 95,7 100,5 96,6   387,7  
12. Kos Adam 97 0224-Pol. ČR Ostrava   98,5 93,1 96,1 98,4   386,1  
13. Hlaváček Jakub 97 0370-Dukla Plzeň   96,4 94,9 98,1 95,9   385,3  
14. Doubek Martin 97 0190-Přezletice   99,4 95,4 96,8 93,6   385,2  
15. Karásek Lukáš 98 0108-Rakovník   97,6 96,4 95,8 94,4   384,2  
16. From Jiří 98 0045-DDM Kolín   95,3 93,1 96,1 97,2   381,7  
17. Adomavičius Tomas 98 0366-Ruprechtice   93,1 95,1 95,1 98,3   381,6  
18. Mazura Martin 97 0451-Doudleby n.O.   96 95,1 96,5 93,1   380,7  
19. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice   94,6 95,9 93,4 96,1   380  
20. Adamec Vojtěch 98 0224-Pol. ČR Ostrava   88,2 96,2 99,2 96   379,6  
21. Kliment Dominik 98 0348-Brandýs n.L.   89,8 96,8 95,3 96,4   378,3  
22. Demjan Radek 98 0348-Brandýs n.L.   93,7 97,3 93,5 93,8   378,3  
23. Kolář Jakub 97 0370-Dukla Plzeň   86,7 97,6 93,2 94,4   371,9  
24. Mezhlumyan Martin 98 0324-Velké Meziříčí   94 89,4 87,4 93   363,8  
25. Voldán Petr 97 0301-České Budějovice   86,7 91 90,3 85,7   353,7  
26. Štandera Jan 97 0324-Velké Meziříčí   86,8 90,8 86,2 84,7   348,5  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky starší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Kolaříková Kateřina 98 0370-Dukla Plzeň   103,4 102,6 100,8 103,1   409,9  
2. Kokošková Daniela 00 0370-Dukla Plzeň   102,3 103,6 102,1 101,9   409,9  
3. Bahulová Martina 97 0210-Uherský Ostroh   104,1 101,4 99,1 101   405,6  
4. Bajanová Lucie 98 0366-Ruprechtice   103 99,7 101 101,2   404,9  
5. Hošková Žaneta 98 0258-UNITOP Sokolov   100,3 101,6 99,8 101,7   403,4  
6. Studená Adéla 98 0013-DDM Praha 5   96,3 103,6 100,8 101,2   401,9  
7. Ficnarová Iveta 98 0272-Šumperk   98,2 99,9 99,8 101,5   399,4  
8. Michálková Kateřina 00 0202-Černovice   96,7 101,7 100,1 99,5   398  
9. Paprocká Kateřina 98 0045-DDM Kolín   98,2 96,3 103 100,1   397,6  
10. Janková Michaela 97 0370-Dukla Plzeň   100,8 100 97,7 99   397,5  
11. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice   99,3 99,4 97,9 100,2   396,8  
12. Helešicová Barbora 98 0162-Slatina Brno   95,6 102,7 97,9 99,8   396  
13. Vinšová Johana 97 0105-Kolín   97,3 98,6 100,8 99,1   395,8  
14. Míčková Kristýna 98 0374-TATRA Kopřivnice   96,9 95,2 99 100,8   391,9  
15. Jandová Šárka 98 0202-Černovice   100,1 99,9 90,1 101,1   391,2  
16. Hrobařová Lenka 98 0253-Sezemice   98,1 101 99,3 89   387,4  
17. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice   98 95,4 96,2 97   386,6  
18. Svobodová Jana 97 0252-Horní Cerekev   93,9 95,7 98 94,3   381,9  
19. Matějková Michaela 97 0252-Horní Cerekev   92,8 98 91,8 95,6   378,2  
20. Jeřábková Tereza 99 0105-Kolín   92,8 95,3 92,4 92,6   373,1  
Kategorie : Družstva - VzPu 40 dorostenky starší
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Dukla Plzeň Kokošková - 409,9 Kolaříková - 409,9 Janková - 397,5 1217,3
2. SSK Černovice Michálková - 398 Jandová - 391,2Jiráková - 386,6 1175,8
3. Středočeské KS Paprocká - 397,6 Vinšová - 395,8 Jeřábková - 373,1 1166,5