Velká cena města Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem   21. 11. 2015
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1. 2. 3. Celk.CT
1. Mucha Filip 03 39884 Slatina Brno 0162 100   100   100   300 28
2. Procházka Petr 03 39882 Slatina Brno 0162 100   98   99   297 20
3. Zaplatílek Ondřej 04 40713 Slatina Brno 0162 97   100   99   296 17
4. De Gregorio Samuele 04 40714 Slatina Brno 0162 99   99   97   295 20
5. Hrdličková Zina 03 39301 Slatina Brno 0162 99   98   98   295 16
6. Skala Václav 06 40712 Slatina Brno 0162 98   96   99   293 20
7. Procházková Anna 03 41021 Slatina Brno 0162 97   98   98   293 19
8. Vítek Ondřej 04 40717 Slatina Brno 0162 98   99   96   293 16
9. Drdová Diana 03 n.č. Horní Cerekev 0252 96   97   99   292 18
10. Kaplanová Michaela 05 40711 Slatina Brno 0162 96   96   99   291 17
11. Němec Lukáš 05 40456 České Bud. 0301 98   97   96   291 15
12. Čapková Pavlína 04 40709 Slatina Brno 0162 95   97   98   290 18
13. Pospíšková Tereza 04 40239 Slatina Brno 0162 96   99   95   290 15
14. Novák Jan 04 40716 Slatina Brno 0162 95   99   96   290 13
15. Plocek David 06 n.č. Horní Cerekev 0252 94   96   98   288 14
16. Hybká Kristýna 04 n.č. Slatina Brno 0162 95   97   94   286 11
17. Davidová Andrea 03 n.č. Horní Cerekev 0252 97   93   96   286 8
18. Killerová Anna 03 n.č. Slatina Brno 0162 91   93   92   276 5
19. Pěchová Anna 04 n.č. Slatina Brno 0163 94   91   89   274 11
20. Slámová Veronika 05   DDM Vel. Mez. 0324 93   85   91   269 3
21. Lukeš Filip 04 40275 N.Město na M. 0030 92   88   88   268 3
22. Dufek Jan 04 39841 N.Město na M. 0030 78   87   86   251 5
23. Pár Daniel 05 n.č. Slatina Brno 0162 81   85   82   248 2
24. Loubová Alena 05 40757 N.Město na M. 0030 81   83   78   242 4
25. Rosecký Ondřej 05 n.č. N.Město na M. 0030 40   45   50   135 0
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1. 2. 3. Celk.CT
1. Váňová Diana 02 40727 Horní Cerekev 0252 98   98   95   291 12
2. Bezák Marian 01   DDM Vel. Mez. 0324 96   96   98   290 13
3. Opluštilová Marie 02 n.č. Slatina Brno 0162 96   94   93   283 10
4. Librová Leona 02 40273 N.Město na M. 0030 95   88   85   268 10
 
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Přibylová Ivana 92 35891 Horní Cerekev 0252   93 94 89 92   368 16
2. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev 0252   90 84 92 90   356 8
3. Černá Lucie 01 39477 Slatina Brno 0162   84 88 83 83   338 3
4. Raučina František 99 40385 Bystřice n.P. 0303   84 81 86 86   337 3
5. Štandera Jan 97 39442 DDM Vel. Mez. 0324   90 84 78 82   334 5
6. Parkan Daniel 01 39992 Horní Cerekev 0252   84 85 86 72   327 6
7. Dufek Petr 00 39337 N.Město na M. 0030   80 85 71 76   312 7
8. Pospíšek Jaroslav 01 40238 Slatina Brno 0162   80 75 70 77   302 2
9. Pulda Adam 99 39299 Horní Cerekev 0252   76 73 68 83   300 2
10. Šíma Zdeněk 00   DDM Vel. Mez. 0324   74 75 72 78   299 1
11. Němcová Kateřina 01 40546 České Bud. 0301   80 68 68 70   286 1
12. Zíková Ellen 01 n.č. Horní Cerekev 0252   69 60 66 69   264 3
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 97 98 98 93 98 96 580 25
2. Kaman Petr 73 25654 Žďár n.S. 0161 95 97 96 96 95 95 574 23
3. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno 0162 90 94 96 95 95 90 560 15
4. Tůma Martin 85 28060 Třešť 0039 85 93 90 91 93 91 543 15
5. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť 0039 92 81 89 94 92 92 540 11
6. Nečas Jaroslav 88 32689 Bystřice n.P. 0303 85 78 82 90 90 87 512 6
7. Zach Jiří 89 27294 Bystřice n.P. 0303 82 90 86 88 81 83 510 4
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Šrámek Jiří 54 299 Žďár n.S. 0161 87 85 90 90 89 89 530 10
2. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 85 86 89 91 90 87 528 8
3. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n.S. 0161 85 93 93 84 79 93 527 5
4. Nedělka František 53 17904 Vojnův Městec 0556 87 87 83 84 89 88 518 6
5. Poul Pavel 76 38921 N.Město na M. 0030 83 80 87 89 76 86 501 2
6. Dufek Petr 68 40277 N.Město na M. 0030 69 68 82 78 81 81 459 4
7. Nečas Jaroslav 62   Bystřice n.P. 0303 74 71 67 58 68 60 398 2
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Chrástek Jakub 00 40697 TOS Kuřim 0101   83 80 84 81   328 2
2. Dufková Marie 75 AVZO N.Město na M. 0030   86 79 84 73   322 3
3. Macháček Patrik 01 n.č. TOS Kuřim 0101   76 48 65 78   267 0
Hlavní rozhodčí: Ing. Roháček Josef B-1610