Mistrovství ČR 2016 - vzduchovky

Plzeň    12.3. až 13.3.2016
VzPu, VzPi 60, 40
Kategorie : Jednotlivci - VzPi 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Světlík Pavel 85 0370-Dukla Plzeň 95 95 97 95 97 98 577 197,2
2. Fitzbauer Jakub 88 0105-Kolín 95 95 97 92 96 95 570 192,7
3. Forman Jakub 95 0253-Sezemice 95 94 93 96 92 95 565 172,1
4. Boháček Jiří 74 0019-Boletice nad Labem 93 98 96 94 94 95 570 151,0
5. Padevět Jiří 80 0069-DUEL Praha 93 96 92 95 95 92 563 132,0
6. Barabashev Pavel 75 0013-DDM Praha 5 94 94 91 96 97 92 564 111,4
7. Mach Stanislav 74 0095-Škoda Vrchlabí 94 93 94 95 93 94 563 91,7
8. Hejna David 93 0224-Policie ČR Ostrava 93 94 95 94 94 94 564 69,5
9. Ondruška Jan 94 0377-Frenštát 94 98 94 95 91 91 563  
10. Skopový Pavel 69 0232-Policie Rapid Plzeň 95 94 96 95 92 90 562  
11. Trnka Tomáš 66 0069-DUEL Praha 96 94 94 91 93 93 561  
12. Fidler Tomáš 88 0019-Boletice nad Labem 94 91 94 93 94 94 560  
13. Maštera Aleš 81 0584-Třebíč-Poušov 92 93 95 93 91 95 559  
14. Tribula Zbyněk 80 0080-Arnika Tachov 94 92 92 96 93 92 559  
15. Kužvart Pavel 63 0640-Akademia Praha 90 90 97 93 96 92 558  
16. Nikolaev Nikolay 63 0893-Praha z.s. 91 92 94 93 93 95 558  
17. Geleti Jiří 63 0176-Plzeň střed 89 95 95 90 96 92 557  
18. Červenka Rostislav 79 0145-Zlín 94 92 92 95 94 90 557  
19. Zábranský Milan 75 0715-Technických služeb Bílina 93 94 95 91 93 91 557  
20. Postupa Jiří 73 0042-Borek 94 94 93 91 91 94 557  
21. Šmejda Jaroslav 55 0095-Škoda Vrchlabí 91 94 88 96 93 94 556  
22. Bláha Tomáš 80 0038-Ústí nad Labem 91 95 91 94 93 92 556  
23. Kostelný Jan 95 0224-Policie ČR Ostrava 93 91 92 95 92 91 554  
24. Jareš Jakub 95 0300- 94 91 92 92 92 93 554  
25. Polách Jan 88 0543-Louny - město 93 93 91 95 92 90 554  
26. Nos Pavel 76 0523-Duchcov 93 90 87 95 95 92 552  
27. Tenk Lukáš 94 0224-Policie ČR Ostrava 92 92 93 91 92 92 552  
28. Bartoš David 70 0235-Ostrava-Vítkovice 92 91 94 92 92 91 552  
29. Sendler Filip 95 0132-Hradec 95 90 94 90 90 92 551  
30. Filipovský Jiří 70 0715-Technických služeb Bílina 93 94 90 91 92 91 551  
31. Fiala Vlastislav 53 0232-Policie Rapid Plzeň 93 92 91 92 94 89 551  
32. Jech Jaromír 57 0023-Praha 6 91 89 93 93 93 91 550  
33. Hrabalík Pavel 81 0145-Zlín 93 90 92 90 94 91 550  
34. Packan Petr 50 0069-DUEL Praha 90 93 91 92 91 93 550  
35. Filouš Michal 90 0119-Pomezí 90 92 91 91 94 92 550  
36. Komárek Petr 81 0028-INVA Liberec 93 92 89 92 91 92 549  
37. Ivanov Ivelin Vanev 64 0235-Ostrava-Vítkovice 91 91 91 92 93 91 549  
38. Kraus Ladislav 77 0370-Dukla Plzeň 92 93 90 90 90 93 548  
39. Kousal Vladimír 62 0405-Chomutov 92 87 92 89 94 94 548  
40. Středa Roman 73 0095-Škoda Vrchlabí 88 94 94 88 88 95 547  
41. Průša Josef 52 0437-SPORCK Stará Lysá 89 90 92 91 91 94 547  
42. Sáblík Rostislav 62 0693-Valašské Klobouky 92 90 92 90 94 89 547  
43. Hrdlička Jakub 95 0175-Benešov 94 91 87 95 90 89 546  
44. Bernát Rudolf 51 0232-Policie Rapid Plzeň 92 90 88 95 91 90 546  
45. Seidel Vojtěch 93 0095-Škoda Vrchlabí 96 92 89 90 89 89 545  
46. Bechyně Petr 72 0105-Kolín 87 94 95 92 88 88 544  
47. Křikava Ivan 62 0069-DUEL Praha 94 89 94 93 89 85 544  
48. Lohynský Miroslav 56 0370-Dukla Plzeň 90 91 93 89 91 90 544  
49. Kožíšek Petr 64 0543-Louny - město 89 92 93 90 86 93 543  
50. Meca Marek 89 0374-TATRA Kopřivnice 89 91 92 90 93 88 543  
51. Andrušík Ivan 65 0109-Sedlčany 91 87 90 93 90 90 541  
52. Hrdlička Zbyněk 78 0073-Uherský Brod 92 90 89 86 95 89 541  
53. Beneš Milan 66 0543-Louny - město 88 89 91 89 91 93 541  
54. Hubáček Pavel 57 0715-Technických služeb Bílina 90 88 87 91 92 92 540  
55. Čepelík Tomáš 80 0038-Ústí nad Labem 89 89 92 95 85 90 540  
56. Souček Otakar 68 0023-Praha 6 86 89 94 95 89 87 540  
57. Keller Rudolf 72 0294-Meziboří 91 91 91 88 92 87 540  
58. Forman Josef 60 0205-ŠKODA Mladá Boleslav 87 93 90 92 88 87 537  
59. Ruffer Jaroslav 84 0019-Boletice nad Labem 92 87 92 88 88 90 537  
60. Půlpán Slavomír 85 0095-Škoda Vrchlabí 86 91 92 90 91 86 536  
61. Straník Květoslav 42 0028-INVA Liberec 92 88 89 88 87 92 536  
62. Krása Jaroslav 55 0657-SK Policie SEVER Teplice 89 87 93 86 85 93 533  
63. Kurečka Aleš 60 0823-Patriot - Ostrava 91 85 89 89 87 92 533  
64. Petkov Plamen 57 0069-DUEL Praha 87 89 88 92 91 86 533  
65. Tellinger Lumír 56 0132-Hradec 93 87 84 90 87 90 531  
66. Strapina Tomáš 85 0693-Valašské Klobouky 89 88 89 85 89 90 530  
67. Pecheritsa Vadim 72 0893-Praha z.s. 88 96 84 88 84 88 528  
68. Černý Petr 63 0398-Horní Benešov 85 88 92 89 89 85 528  
69. Bauer Vilém 86 0667-MAGNUM Karlovy Vary 85 88 87 83 92 91 526  
70. Chmel Karel 45 0300- 85 87 89 87 89 88 525  
71. Špaček Bohuslav 88 0232-Policie Rapid Plzeň 86 84 85 87 91 91 524  
72. Hlaváček Zdeněk 54 0523-Duchcov 87 88 91 85 90 83 524  
73. Isák Zdeněk 49 0630-Kadaň 85 87 88 84 89 90 523  
74. Šostý Zdeněk 50 0235-Ostrava-Vítkovice 81 90 87 88 88 84 518  
75. Gajda Josef 62 0232-Policie Rapid Plzeň 88 85 87 89 91 78 518  
76. Varga Pavel 76 0069-DUEL Praha 86 83 83 87 88 90 517  
77. Rostás Michal 61 0015-Plzeň - Slovany 82 88 84 87 86 89 516  
78. Balog Pavel 73 0200-Manušice 85 86 86 82 88 88 515  
79. Zemlák Petr 93 0235-Ostrava-Vítkovice 82 90 84 84 86 87 513  
80. Krčmář Aleš 73 0772-Liberec KPK 87 79 89 77 90 81 503  
81. Hromada Jan 60 0126-Opava 75 84 80 86 87 83 495  
 
Kategorie : VzPu 40 ženy
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk.Fin.
1. Brabcová Aneta 92 0232-Policie Rapid Plzeň   102,4 103,5 103,7 102,8   412,4 203,5
2. Kasper Klára 88 0056-COSMANOS   101,9 102,9 103,2 101,5   409,5 202,6
3. Brázdová Lucie 95 0232-Policie Rapid Plzeň   103,9 104,7 99,4 102,5   410,5 183,1
4. Šostková Zuzana 83 0200-Manušice   101,9 102,3 99,6 102,2   406 160,5
5. Lauermannová Jana 89 0905-Liberec   101,2 101,9 104,6 101,1   408,8 139,3
6. Havlová Michaela 91 0162-Slatina Brno   99,7 101,6 100,1 103,1   404,5 119
7. Kračmarová Alžběta 86 0054-Hradec Králové   102 101,6 102,6 102,7   408,9 98,3
8. Franceová Kateřina 95 0056-COSMANOS   101,1 99,3 101,9 102,6   404,9 75,7
9. Novotná Michaela 95 0015-Plzeň - Slovany   102,4 101,6 98,3 101,6   403,9  
10. Širlová Michaela 95 0200-Manušice   100,8 100,4 99,4 101,2   401,8  
11. Rýglová Anna 94 0032-Bohemia Poděbrady   99,9 100,6 99 100,3   399,8  
12. Smetanová Veronika 95 0551-Nivnice   100,1 98,7 99,2 101,2   399,2  
13. Teřlová Michaela 95 0370-Dukla Plzeň   97,9 100,1 99,7 100,7   398,4  
14. Slezáková Blanka 89 0294-Meziboří   100,2 95,7 98,9 102,9   397,7  
15. Jechová Marie 90 0032-Bohemia Poděbrady   102,6 99,1 101,7 92,6   396  
16. Nykrýnová Markéta 94 0162-Slatina Brno   98,2 96,2 99,2 100,5   394,1  
17. Šubrtová Daniela 93 0190-Přezletice   94,3 100,4 100,2 99   393,9  
18. Hubená Šárka 77 0200-Manušice   90,1 100,7 98,7 101   390,5  
19. Minaříková Alena 95 0162-Slatina Brno   98,1 99 93,5 99,2   389,8  
20. Přibylová Ivana 92 0252-Horní Cerekev   95,8 97,4 99 97,4   389,6  
21. Mezírková Monika 85 0368-Poruba,Skalka   97 97,3 98,2 96,6   389,1  
22. Vondrášková Michaela 87 0258-UNITOP Sokolov   94,4 94,1 97,8 98,8   385,1  
23. Krejčová Milada 89 0420-Teplice   94,2 95,7 98,1 93,6   381,6  
24. Vaculíková Sabina 95 0210-Uherský Ostroh   82,8 97,7 100,5 98,3   379,3  
25. Krejčová Ivana 75 0420-Teplice   97,8 93,1 94,7 91,8   377,4  
 
Kategorie : VzPu 40 juniorky
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk.Fin.
1. Dudová Lucie 96 0232-Policie Rapid Plzeň   102 101,4 102,2 102,1   407,7 205,6
2. Kokošková Daniela 00 0370-Dukla Plzeň   102,6 104,6 102,6 105,7   415,5 205,1
3. Divišková Kateřina 98 0232-Policie Rapid Plzeň   101,8 103,7 101,2 103,5   410,2 184,2
4. Bartoníčková Vlasta 99 0232-Policie Rapid Plzeň   102,2 103,8 102,6 103,8   412,4 162,2
5. Kolaříková Kateřina 98 0370-Dukla Plzeň   102,2 102,7 101,7 101,3   407,9 141,8
6. Thurnwaldová Sabina 00 0370-Dukla Plzeň   102,1 102,4 104,2 100,4   409,1 121,7
7. Hajšmanová Eva 99 0370-Dukla Plzeň   103,6 102,8 102,7 101,5   410,6 100,1
8. Bahulová Martina 97 0210-Uherský Ostroh   101 100,6 103,3 103   407,9 77,6
9. Janková Michaela 97 0370-Dukla Plzeň   101,2 103,6 100,1 101,7   406,6  
10. Studená Adéla 98 0013-DDM Praha 5   100,9 99,1 102,2 102,2   404,4  
11. Borkovcová Klára 96 0056-COSMANOS   104,7 98,4 100,9 100,3   404,3  
12. Janoušková Kateřina 96 0366-Ruprechtice   97,5 101,1 102,9 98,6   400,1  
13. Davidová Kateřina 96 0232-Policie Rapid Plzeň   100,4 100,3 97,6 98,1   396,4  
14. Byambaa Bilguunzaya 96 0200-Manušice   96,4 98,8 101,2 97,4   393,8  
15. Černá Kristýna 96 0105-Kolín   98,5 98,6 95,5 98,9   391,5  
16. Vavrová Lucie 96 0258-UNITOP Sokolov   92,8 102,1 100,1 91,8   386,8  
17. Matějková Michaela 97 0252-Horní Cerekev   97,1 93,3 97,2 98   385,6  
18. Stará Adéla 01 0004-Ostroj Opava   94,4 95,5 97,8 97,4   385,1  
19. Vinšová Johana 97 0105-Kolín   93,8 96 96,7 97,3   383,8  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci starší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Mikulčík Radek 99 0905-Liberec   102,1 103,5 103,1 104,2   412,9  
2. Morávek Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň   100,1 103 103 102,7   408,8  
3. Tuček Martin 98 0200-Manušice   99,2 100,4 99,9 99,5   399  
4. From Jiří 98 0045-DDM Kolín   101 100,3 98,9 96,8   397  
5. Jaškin Alexandr 98 0258-UNITOP Sokolov   97,8 100,1 99,2 98,2   395,3  
6. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno   99 99,4 95,5 101,1   395  
7. Čermák Josef 99 0348-Brandýs nad Labem   99,3 100,7 95 100   395  
8. Baran Filip 99 0162-Slatina Brno   95,1 99,4 98 99,9   392,4  
9. Brauner Tomáš 00 0162-Slatina Brno   95,3 98,2 98,9 98,4   390,8  
10. Pač Josef 98 0370-Dukla Plzeň   96,2 99,2 98,3 96   389,7  
11. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice   95,2 97,1 100,2 95,8   388,3  
12. Demjan Radek 98 0348-Brandýs nad Labem   95,5 96,1 97,1 98,4   387,1  
13. Kliment Dominik 98 0348-Brandýs nad Labem   93,9 95,6 96,7 99,1   385,3  
14. Vedral Zbyněk 99 0420-Teplice   96 96 94,9 96,9   383,8  
15. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice   88,8 96,5 95,5 99,6   380,4  
16. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň   96 96,7 94,1 93   379,8  
17. Adomavičius Tomas 98 0366-Ruprechtice   92,2 94 94,9 97,9   379  
18. Staníček David 99 0406-Senco Žilov   93,1 96 95,9 92,9   377,9  
19. Polášek Patrik 98 0366-Ruprechtice   95,7 98,6 93,1 87   374,4  
20. Kopp Marek 99 0420-Teplice   83,6 84,5 90,2 91,5   349,8  
21. Vaněk Karel 98 0252-Horní Cerekev   81,9 82 82,5 85,4   331,8  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky starší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Helešicová Barbora 98 0162-Slatina Brno   103,5 104,4 101,8 103,3   413  
2. Hošková Žaneta 98 0258-UNITOP Sokolov   103,2 102,1 101,8 103,3   410,4  
3. Kailová Michaela 99 0200-Manušice   102,1 98,5 102,6 102,9   406,1  
4. Michálková Kateřina 00 0202-Černovice   101,1 102,5 101,1 101,1   405,8  
5. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice   101,7 101,7 99,8 101,3   404,5  
6. Jandová Šárka 98 0202-Černovice   101,4 100,5 100,5 101,5   403,9  
7. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice   102,7 100,5 100,1 100   403,3  
8. Bajanová Lucie 98 0366-Ruprechtice   96,9 100,3 102,3 102,3   401,8  
9. Byambaa Anarzaya 99 0200-Manušice   101,1 101,3 99,7 99,4   401,5  
10. Pokorná Eva 99 0368-Poruba,Skalka   100,7 99,7 100,8 99,7   400,9  
11. Hrobařová Lenka 98 0253-Sezemice   99,8 99,4 99,5 98,8   397,5  
12. Mičková Kristýna 98 0374-TATRA Kopřivnice   97 95,4 95,1 96,4   383,9  
13. Klouzalová Kristyna 98 0368-Poruba,Skalka   94,5 98,5 91,2 94,7   378,9  
14. Slováčková Eva 99 0162-Slatina Brno   89,3 99,6 96,5 92,2   377,6  
15. Kuklínková René 00 0162-Slatina Brno   92 93,1 99,1 91,3   375,5  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky mladší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice   103,6 102,5 105,5 102,2   413,8  
2. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice   100,4 100,8 101,7 97,2   400,1  
3. Štefánková Kateřina 01 0224-Policie ČR Ostrava   98,9 99 100,3 100,7   398,9  
4. Karasová Sára 01 0224-Policie ČR Ostrava   98,9 100,1 100,6 99,1   398,7  
5. Kolková Kateřina 00 0386-Březolupy   98,8 98,1 100,3 100,8   398  
6. Licková Nikola 02 0253-Sezemice   101,6 95,5 101,1 99,2   397,4  
7. Vyhnálková Lucie 01 0253-Sezemice   100,3 99,9 96,5 99,6   396,3  
8. Banduričová Helena 00 0258-UNITOP Sokolov   97,7 100,4 99,9 97,3   395,3  
9. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice   98,1 101,3 97,5 98,2   395,1  
10. Chytilová Babeta 01 0162-Slatina Brno   98,3 96,6 98,4 101,1   394,4  
11. Skalová Kateřina 00 0045-DDM Kolín   97,9 102,3 95 98,8   394  
12. Krumposová Hana 01 0370-Dukla Plzeň   98,8 98,1 97,3 99,3   393,5  
13. Dittrichová Denisa 00 0200-Manušice   98,2 99,5 97 94,5   389,2  
14. Černá Lucie 01 0162-Slatina Brno   99,9 96,8 95,3 95,4   387,4  
15. Slipková Eliška 03 0004-Ostroj Opava   99,4 96,8 98,8 92,2   387,2  
16. Razímová Tereza 02 0370-Dukla Plzeň   96 95,2 97,8 97,3   386,3  
17. Neumanová Barbora 01 0045-DDM Kolín   96,2 94,1 98,7 96,9   385,9  
18. Beníšková Klára 03 0004-Ostroj Opava   97,6 94,4 99 94,7   385,7  
19. Šulcová Kateřina 00 0366-Ruprechtice   96,1 98,7 94,2 95,6   384,6  
20. Zíková Klára 01 0202-Černovice   94,2 89,7 99,3 98,3   381,5  
21. Linhartová Magdalena 02 0205-Mladá Boleslav   92,5 97,3 94,2 96,7   380,7  
22. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev   93,6 98,5 96,6 91,3   380  
23. Juráková Lucie 00 0386-Březolupy   99,3 94,9 96,9 88,9   380  
24. Bublová Jana 02 0905-Liberec   92,9 93,1 98,6 94,4   379  
25. Kasipovičová Anne 01 0015-Plzeň - Slovany   89,5 98,9 88,9 100,5   377,8  
26. Kalovská Magdaléna 00 0162-Slatina Brno   93 94,4 94,5 95,4   377,3  
27. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň   94,5 89,8 96,9 96   377,2  
28. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh   95,2 92,9 92,6 95,3   376  
29. Dajčarová Sabina 01 0162-Slatina Brno   90,3 92,2 95,8 95,2   373,5  
30. Matějáková Alena 00 0162-Slatina Brno   94,2 96,7 91,2 86,4   368,5  
31. Nováková Lenka 00 0105-Kolín   90,2 94,5 88,8 94,2   367,7  
32. Češková Simona 01 0162-Slatina Brno   91,3 86,6 89,5 91,9   359,3  
33. Janoušková Kateřina 04 0205-Mladá Boleslav   90,4 80,4 94,6 93,4   358,8  
34. Hliněná Zuzana 00 0032-Bohemia Poděbrady   92,9 89,5 89,4 85,5   357,3  
Kategorie : Družstva - VzPu 40 dorostenky starší
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Černovice Michálková - 405,8 Jiráková - 404,5 Jandová - 403,9 1214,2
2. Liberecké KS Kailová - 406,1 Bajanová - 401,8 Byambaa - 401,5 1209,4
3. SSK Slatina Brno Helešicová - 413 Slováčková - 377,6 Kuklínková - 375,5 1166,1
4. Moravskoslezské KS Pokorná - 400,9 Mičková - 383,9 Klouzalová - 378,9 1163,7
Hlavní rozhodčí: Bílek Lubomír A-2195