Mistrovství ČR 2016 mládeže

Plzeň    2.4.2016
VzPu 30 vleže
Kategorie : chlapci do 14 let
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.Celk.Fin.Celk.
1. Kahan Petr 03 0055-Jablonec nad Nisou 100 100 100 300 105,6 405,6
2. Goldšmíd Ondřej 02 0348-Brandýs nad Labem 100 100 100 300 103,4 403,4
3. Nedvěd Matěj 03 0301-České Budějovice 100 99 100 299 103,8 402,8
4. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice 99 100 100 299 103,3 402,3
5. Procházka Petr 03 0162-Slatina Brno 98 100 100 298 104,2 402,2
6. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín 100 100 99 299 103,2 402,2
7. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín 99 100 100 299 102,2 401,2
8. Zerzán Ondřej 03 0905-Liberec 100 99 100 299 101,4 400,4
9. Raboch Vít 03 0190-Přezletice 100 99 99 298    
10. Heřman Ondřej 02 0348-Brandýs nad Labem 99 100 99 298    
11. Pitrák Matěj 03 0027-Delta Praha 98 100 100 298    
12. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice 100 100 98 298    
13. Švec David 02 0370-Dukla Plzeň 99 98 100 297    
14. Říha Jakub 02 0049-Vlašim 100 99 98 297    
15. Ludvík Matěj 03 0735-Staré Sedlo 100 99 98 297    
16. Helikar Jan 03 0067-Jiříkov 99 99 99 297    
17. Křivánek Richard 03 0162-Slatina Brno 100 98 99 297    
18. Chmelíř Jan 02 0406-Senco Žilov 97 99 100 296    
19. Zíka Petr 02 0202-Černovice 98 100 98 296    
20. Šindler Michal 02 0370-Dukla Plzeň 99 98 99 296    
21. Pírek Martin 02 0200-Manušice 100 97 99 296    
22. Lepič Václav 02 0370-Dukla Plzeň 99 99 98 296    
23. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec nad Nisou 97 99 99 295    
24. Kupec Ondřej 03 0205-ŠKODA Mladá Boleslav 98 99 98 295    
25. Schröpfer František 02 0182-Přerov 100 98 97 295    
26. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín 98 98 98 294    
27. Chod Matěj 03 0735-Staré Sedlo 100 97 97 294    
28. Hlaváček Jakub 02 0210 - ČSS, z.s.-Uh. Ostroh 98 98 98 294    
29. Fadrhonc Lukáš 03 0032-Bohemia Poděbrady 97 98 99 294    
30. Haničák Matěj 03 0899-Ročov 98 98 98 294    
31. Kalný Radek 02 0210 - ČSS, z.s.-Uh. Ostroh 96 98 99 293    
32. Kinský Karel 02 0119-Pomezí 98 97 98 293    
33. Patka Jan 03 0366-Ruprechtice Liberec 99 98 96 293    
34. Kurka Šimon 02 0162-Slatina Brno 99 97 97 293    
35. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice 98 98 97 293    
36. Landkamr Filip 02 0370-Dukla Plzeň 96 96 100 292    
37. Kadrmas Daniel 03 0253 - SSK Sezemice 98 98 96 292    
38. Rejnart Karel 02 0055-Jablonec nad Nisou 99 97 96 292    
39. Chlanta Filip 03 0027-Delta Praha 96 97 98 291    
40. Blažka Filip 02 0119-Pomezí 96 97 98 291    
41. Hofman Tobiáš 02 0370-Dukla Plzeň 97 98 96 291    
42. Sehnal Ondřej 02 0200-Manušice 98 97 96 291    
43. Kočí Martin 02 0905-Liberec 97 98 95 290    
44. Bachan Vojtěch 03 0386-Březolupy 95 95 98 288    
45. Kinský Lukáš 03 0119-Pomezí 95 98 94 287    
46. Vakovský Marek 02 0054-Hradec Králové Třebeš 94 97 95 286    
47. Sovák Václav 03 0054-Hradec Králové Třebeš 96 97 91 284    
48. Klaus Vojtěch 03 0200-Manušice 94 97 91 282    
 
Kategorie : dívky do 14 let
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.Celk.Fin.Celk.
1. Procházková Anna 03 0162-Slatina Brno 100 100 100 300 105,3 405,3
2. Razímová Tereza 02 0370-Dukla Plzeň 99 100 100 299 105,4 404,4
3. Benová Klára 02 0027-Delta Praha 100 99 100 299 104,9 403,9
4. Bublová Jana 02 0905-Liberec 100 100 100 300 103,6 403,6
5. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec nad Nisou 100 99 100 299 103,7 402,7
6. Svozilová Alice 03 0027-Delta Praha 100 98 100 298 104 402
7. Slípková Eliška 03 0004-Ostroj Opava 100 100 98 298 103 401
8. Jelínková Aneta 02 0054-Hradec Králové Třebeš 99 99 100 298 102,8 400,8
9. Blažíčková Veronika 03 0370-Dukla Plzeň 100 98 100 298    
10. Hrdličková Zina 03 0162-Slatina Brno 99 99 99 297    
11. Burdová Jana 03 0905-Liberec 100 99 98 297    
12. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev 100 98 99 297    
13. Linhartová Magdalena 02 0205-ŠKODA Mladá Boleslav 98 100 99 297    
14. Pospíšilová Tereza 03 0105-Kolín 99 98 99 296    
15. Zálešáková Kateřina 03 0551-Nivnice 99 99 98 296    
16. Nováková Karolína 03 0105-Kolín 98 98 100 296    
17. Opluštilová Marie 02 0162-Slatina Brno 97 99 100 296    
18. Beníšková Klára 03 0004-Ostroj Opava 99 99 98 296    
19. Licková Nikola 02 0253 - SSK Sezemice 99 98 99 296    
20. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov 98 99 99 296    
21. Hájková Barbora 03 0045-DDM Kolín 97 98 100 295    
22. Motyčková Zuzana 03 0027-Delta Praha 100 99 96 295    
23. Mastná Kateřina 03 0370-Dukla Plzeň 97 98 100 295    
24. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice 98 98 98 294    
25. Armová Karolína 02 0182-Přerov 97 98 99 294    
26. Střechová Adriana 03 0329-JUNIOR Chropyně 99 97 98 294    
27. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec nad Nisou 98 96 100 294    
28. Šopíková Nicol 03 0210 - ČSS, z.s.-Uh. Ostroh 100 95 96 291    
29. Lažanová Valérie 03 0049-Vlašim 98 98 95 291    
30. Přívratská Milada 03 0224-Policie ČR Ostrava 98 99 93 290    
31. Vítů Nela 03 0301-České Budějovice 96 96 98 290    
32. Killerová Anna 03 0162-Slatina Brno 97 96 97 290    
 
Kategorie : chlapci do 12 let
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.Celk.  
1. De Gregorio Samuele Guido 04 0162-Slatina Brno 99 99 100 298    
2. Hubáček Jiří 05 0370-Dukla Plzeň 99 99 100 298    
3. Suljejmani Arben 04 0370-Dukla Plzeň 99 100 99 298    
4. Hlinka Adam 05 0370-Dukla Plzeň 99 98 100 297    
5. Lemberk Matěj 04 0202-Černovice 99 99 98 296    
6. Humeš Adam 04 0190-Přezletice 99 97 100 296    
7. Zaplatílek Ondřej 04 0162-Slatina Brno 100 98 98 296    
8. Skala Václav 06 0162-Slatina Brno 100 98 98 296    
9. Mazánek Filip 04 0200-Manušice 99 100 97 296    
10. Halíček Josef 05 0210 - ČSS, z.s.-Uh. Ostroh 97 100 98 295    
11. Novák Jan 04 0162-Slatina Brno 98 99 98 295    
12. Kahoun Matyáš 04 0049-Vlašim 98 97 99 294    
13. Doleček Ondřej 04 0190-Přezletice 97 99 97 293    
14. Mraček Jiří 04 0899-Ročov 96 98 99 293    
15. Vítek Ondřej 04 0162-Slatina Brno 97 98 98 293    
16. Hromada Jindřich 05 0301-České Budějovice 97 98 98 293    
17. Podlas Karel 04 0551-Nivnice 97 97 98 292    
18. Gerych Jakub 04 0887-ZŠ - Trnava 99 96 96 291    
19. Kimák Lukáš 06 0366-Ruprechtice Liberec 98 97 96 291    
20. Houžvička Filip 04 0032-Bohemia Poděbrady 97 98 96 291    
21. Záborec Vojtěch 04 0905-Liberec 99 95 97 291    
22. Pavlík Matěj 04 0301-České Budějovice 98 95 96 289    
23. Hájek Marek 04 0370-Dukla Plzeň 97 96 95 288    
24. Rážek Filip 04 0253 - SSK Sezemice 94 95 98 287    
25. Pušman Samuel 04 0258 - SSKP UNITOP Sokolov 94 98 95 287    
26. Němec Lukáš 05 0301-České Budějovice 94 97 96 287    
27. Svoboda Filip 04 0045-DDM Kolín 94 96 96 286    
28. Hrabčák Šimon 04 0224-Policie ČR Ostrava 95 94 97 286    
29. Pár Daniel 05 0162-Slatina Brno 97 93 96 286    
30. Wolf Martin 04 0200-Manušice 90 98 97 285    
31. Havran Vojtěch 04 0224-Policie ČR Ostrava 94 94 95 283    
32. Gerberg Petr 04 0173-Klatovy 94 91 98 283    
33. Tarant Pavel 05 0258 - SSKP UNITOP Sokolov 93 95 95 283    
34. Zakouřil Štěpán 04 0366-Ruprechtice Liberec 96 93 92 281    
35. Prchal Matouš 05 0200-Manušice 91 94 93 278    
36. Beránek Jakub 04 0253 - SSK Sezemice 87 95 94 276    
37. Hladiš Martin 04 0551-Nivnice 91 89 93 273    
38. Kurzveil Jan 05 0205-ŠKODA Mladá Boleslav 92 89 88 269    
 
Kategorie : dívky do 12 let
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.Celk.  
1. Regnerová Nikola 05 0905-Liberec 100 100 100 300    
2. Jandová Dominika 04 0202-Černovice 99 100 100 299    
3. Mikulčíková Kateřina 04 0905-Liberec 100 99 100 299    
4. Janů Karolína 05 0202-Černovice 100 100 99 299    
5. Katz Klaudie 05 0823-Patriot - Ostrava 100 100 99 299    
6. Kubrová Anna 05 0366-Ruprechtice Liberec 100 99 100 299    
7. Jeništová Kateřina 04 0049-Vlašim 99 99 99 297    
8. Nymburská Pavlína 05 0202-Černovice 98 99 100 297    
9. Boháčková Klára 04 0905-Liberec 100 100 97 297    
10. Štefánková Anna 04 0224-Policie ČR Ostrava 97 100 100 297    
11. Vadinská Denisa 04 0045-DDM Kolín 100 100 97 297    
12. Netrvalová Ludmila 04 0370-Dukla Plzeň 97 99 100 296    
13. Rampulová Eliška 04 0162-Slatina Brno 99 99 98 296    
14. Bezoušková Jolana 05 0348-Brandýs nad Labem 98 98 99 295    
15. Hněvsová Hana 04 0032-Bohemia Poděbrady 98 99 98 295    
16. Pospíšková Tereza 04 0162-Slatina Brno 98 100 97 295    
17. Hybká Kristýna 04 0162-Slatina Brno 98 97 99 294    
18. Hodinová Kateřina 05 0202-Černovice 99 97 98 294    
19. Škrobánková Bára 04 0224-Policie ČR Ostrava 98 97 98 293    
20. Popelková Kateřina 04 0386-Březolupy 95 99 98 292    
21. Kaplanová Michaela 05 0162-Slatina Brno 95 100 96 291    
22. Kolaříková Adéla 04 0370-Dukla Plzeň 100 94 96 290    
23. Janoušková Kateřina 04 0205-ŠKODA Mladá Boleslav 95 97 97 289    
24. Machová Lucie 05 0370-Dukla Plzeň 95 97 96 288    
25. Kolková Natálie 04 0054-Hradec Králové Třebeš 96 91 100 287    
26. Bartošová Tereza 04 0013-DDM Praha 5 95 97 95 287    
27. Harvanková Kateřina 06 0205-ŠKODA Mladá Boleslav 95 95 97 287    
28. Vachtová Sabina 04 0202-Černovice 95 95 95 285    
29. Vašků Kateřina 05 0055-Jablonec nad Nisou 97 94 91 282    
30. Bučková Pavlína 05 0173-Klatovy 91 93 94 278    
31. Pilařová Markéta 04 0054-Hradec Králové Třebeš 82 98 92 272    
Kategorie : Družstva - VzPu 30 do 12ti let
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Černovice A Jandová -299 Janů -299 Lemberk -296 894
2. SSK Dukla Plzeň A Suljejmani -298 Hubáček -298 Netrvalová -296 892
3. SSK Slatina Brno A De Gregorio -298 Skala -296 Novák -295 889
4. Moravskoslezské KS Katz -299 Śtefánková -297 Škrobánková -293 889
5. Středočeské KS A Vadinská -297 Bezoušková -295 Hněvsová -295 887
6. SSK Liberec Mikulčíková -299 Boháčková -297 Záborec -291 887
7. SSK Slatina Brno B Zaplatílek -296 Pospíšková -295 Hybká -294 885
8. Liberecké KS Regnerová -300 Mazánek -296 Wolf -285 881
9. SSK Slatina Brno C Rampulová -296 Vítek -293 Kaplanová -291 880
10. Zlínské KS Halíček -295 Podlas -292 Gerych -291 878
11. SSK Černovice B Nymburská -297 Hodinová -294 Vachtová -285 876
12. Středočeské KS B Humeš -296 Doleček -293 Svoboda -286 875
13. SSK Dukla Plzeň B Hlinka -297 Hájek -288 Machová -288 873
14. SSK Ruprechtice Lib. Kubrová -299 Kimák -291 Zakouřil -281 871
15. SSK Stromovka ČB Hromada -293 Pavlík -289 Němec -287 869
16. SSK Śkoda MB Janoušková -289 Harvanková -287 Kurzveil -269 845
Hlavní rozhodčí: Pučelík Václav A-0184