Třešťská diabolka

Třešť   16. 1. 2016
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.  2. 3. Celk.CT
1. Lemberk Matěj 04 40680 Černovice 0202 100   100   100   300 18
2. Jandová Dominika 04 39745 Černovice 0202 99   100   100   299 27
3. Janů Karolína 05 40682 Černovice 0202 99   100   100   299 25
4. Nymburská 05 40679 Černovice 0202 100   98   100   298 23
5. Skala Václav 06 40712 Slatina Brno 0162 100   99   99   298 23
6. Plocek David 06   Horní Cerekev 100   98   97   295 16
7. Vítek Ondřej 04 40717 Slatina Brno 0162 100   97   96   293 15
8. Jenišťová 04   Vlašim 0049 99   99   94   292 21
9. De Gregorio Samuele 04 40714 Slatina Brno 0162 97   98   97   292 15
10. Kaplanová 05 40711 Slatina Brno 0162 99   96   94   289 16
11. Němec Lukáš 05 40456 Č.Buděj. 0301 97   95   96   288 15
12. Pulda Tadeáš 04   Horní Cerekev 96   96   96   288 14
13. Hodinová Kateřina 05 40681 Černovice 0202 95   97   96   288 13
14. Kahoun 04 41111 Vlašim 0049 98   95   95   288 11
15. Pár Daniel 05   Slatina Brno 93   95   97   285 15
16. Hromada 05 40922 Č.Buděj. 0301 96   93   95   284 11
17. Zaplatílek 04 40713 Slatina Brno 0162 95   92   91   278 8
18. Vachtová Sabina 04 40678 Černovice 0202 90   91   95   276 9
19. Dufek Jan 04 39841 N.Město n.M. 0030 92   89   92   273 5
20. Pavlík 04 40926 Č.Buděj. 0301 89   92   90   271 8
21. Maršák Vojtěch 06   Horní Cerekev 86   93   91   270 6
22. Uhlíř Patrik 05   Třešť 0039 87   92   88   267 5
23. Lukeš Filip 04 40275 N.Město n.M. 0030 83   87   96   266 2
24. Beneš Radek 04 40832 Třešť 0039 87   85   86   256 1
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.  2. 3. Celk.CT
1. Říha 02   Vlašim 0049 100   99   100   299 24
2. Procházka 03 39882 Slatina Brno 0162 99   99   100   298 26
3. Zíka Petr 02   Černovice 0202 100   100   98   298 21
4. Drdová Diana 03   Horní Cerekev 100   98   98   296 21
5. Nedvěd Matěj 03 39920 Č.Buděj. 0301 99   98   99   296 18
6. Hrdličková 03 39301 Slatina Brno 0162 95   99   99   293 18
7. Davidová Andrea 03   Horní Cerekev 98   100   93   291 13
8. Váňová Diana 02 40727   95   96   98   289 18
9. Soukupová 02 N.Č. Č.Buděj. 0301 95   95   99   289 17
10. Vítů Nela 03 40921 Č.Buděj. 0301 94   97   96   287 13
11. Librová Leona 02 40273 N.Město n.M. 0030 97   95   95   287 13
12. Michálek Josef 03 39747 Černovice 0202 97   97   93   287 12
13. Lažanová 03 41110 Vlašim 0049 94   94   93   281 10
14. Vaňková Alena 03   Horní Cerekev 96   94   92   280 11
15. Krieg Adam 03   Č.Buděj. 0301 86   89   87   262 3
 
Kategorie : VzPu 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Novák Jakub 94 35304 Sezemice 0253 100,3 105,3 101,6 99,5 101,1 103,6 611,4 34
2. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 100,1 99,4 98,4 101,7 100,6 101 601,2 27
3. Chytka Petr 96 37373 V.Meziříčí 0324 99,8 97,2 98,6 98 100,2 99,1 592,9 25
4. Michal Petr 84 26317 Mostiště 0287 94,8 100,4 99,1 99,5 96,9 98,2 588,9 22
5. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť 0039 98,8 98,2 96,7 99,4 97,1 96,8 587 21
6. Tůma Martin 85 28060 Třešť 0039 96,4 93,7 99,2 96,6 94,4 95,8 576,1 16
7. Zach Jiří 89 27294 Bystřice n. P. 0303 93,9 96,2 97,1 95,6 94,8 96,7 574,3 17
8. Dočekal Stanislav 63 00677 Chotěboř 0120 93,9 93,9 96 89,5 97,1 95,3 565,7 15
9. Brablec Jiří 96 39794 Bystřice n. P. 0303 94,5 93,1 92 91,1 93 95,9 559,6 17
10. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov 0353 83,6 86,9 91,2 87,8 92,3 87,3 529,1 4
11. Kubík Josef 49 00056 Chrást 0201 85,2 88,2 81 81,5 81,8 92,8 510,5 7
12. Štandera Jan 97 39442 V.Meziříčí 0324 85 83,9 88,7 83,2 76,3 84,8 501,9 7
13. Čech Jiří 29 03752 Sezemice 0253 83,1 84,5 80,8 75,6 89,3 81,8 495,1 5
 
Kategorie : VzPu 40 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Matějková Michaela 97 37019 Horní Cerekev 0252   99,9 96 97,7 97,9   391,5 11
2. Přibylová Ivana 92 35891 Horní Cerekev 0252   92,9 96,8 98,2 98,5   386,4 12
3. Kaplan Igor 00 38442 Slatina Brno 0162   94,6 91,3 98,2 90,4   374,5 9
4. Marková Michaela 96 38919 N.Město n.M. 0030   93,8 94,2 95,5 91,6   373,1 5
5. Dufek Petr 00 39337 N.Město n.M. 0030   92,1 94,1 91,2 95,6   373 4
6. Raučina František 99 40385 Bystřice n. P. 0303   92,9 93,1 91,8 94,6   372,4 7
7. Dajčarová Sabina 01 39877 Slatina Brno 0162   90,8 94,9 93,9 89,5   369,1 5
8. Pulda Adam 99 39299 Horní Cerekev 0252   94 93,3 89,7 83,7   360,7 4
9. Vaněk Karel 98 38901 Horní Cerekev 0252   86,7 95 87,2 91,6   360,5 5
10. Zíková 01 39748 Černovice 0202   87,2 89,1 91,3 91,7   359,3 2
11. Hozáková Stanislava 73 38544 Sezemice 0253   92,9 85 89,3 90,7   357,9 5
12. Mezhlumyan Martin 98 39999 V.Meziříčí 0324   90,5 88,3 91,3 87,6   357,7 5
13. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev 0252   89,1 90,8 88,6 89,2   357,7 4
14. Adamová Jana 52 00522 Sezemice 0253   86,7 84,6 89,3 87,1   347,7 4
15. Němcová Kateřina 01 40546 Č.Buděj. 0301   90,1 83,9 75,7 92,5   342,2 9
16. Parkan Daniel 01 39992 Horní Cerekev 0252   87,2 81,6 86 86,6   341,4 4
17. Vaněk Jaroslav 99 38902 Horní Cerekev 0252   82,9 83,1 80,1 84,8   330,9 4
18. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť 0039   67,4 84,6 61,6 83,5   297,1 1
 
Kategorie : VzPi 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Maštera Aleš 81 20990 Třebíč 0584 96 95 96 97 96 92 572 13
2. Janda Martin 77 39143 Pelhřimov 0353 94 92 92 92 94 93 557 5
3. Klimeš Petr 60 33500 Vysočina 0358 92 92 96 92 88 95 555 3
4. Bernát Rudolf 51 05711 Rapid Plzeň 0232 90 94 94 93 93 89 553 7
5. Horáček Lukáš 89 34575 Vysočina 0358 94 92 91 92 95 87 551 7
6. Šrámek Jiří 54 00299 Žďár n.S. 0161 88 82 91 89 92 89 531 4
7. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 89 88 86 88 85 93 529 6
8. Němec Ludvík 59 29832 Grand Benešov 0804 79 82 90 87 87 92 517 4
9. Široký Jan 56 40772 Vysočina 0358 81 83 88 91 88 83 514 4
10. Kříž Martin 88   Vysočina 84 87 80 88 86 86 511 4
11. Karásek Michal 84 39423 Třešť 0039 86 86 84 80 84 77 497 3
12. Poul Pavel 76 38921 N.Město n.M. 0030 85 89 79 81 80 81 495 2
13. Dufek Petr 68 40277 N.Město n.M. 0030 72 64 78 74 76 85 449 2
14. Kadlec František 47 00709 Třešť 0039 76 61 84 63 73 74 431  
 
Kategorie : VzPi 40 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Veverková Lucie 74 00061 Pelhřimov 0353   92 92 95 94   373 7
2. Hozáková Stanislava 73 38544 Sezemice 0253   93 91 90 91   365 2
3. Dufková Marie 75   N.Město n.M. 0030   86 78 85 79   328 1
 
Kategorie : VzPu 60 muži, junioři (na celá čísla)
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Novák Jakub 94 35304 Sezemice 0253 96 100 96 95 97 100 584 34
2. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 95 96 92 98 96 96 573 27
3. Michal Petr 84 26317 Mostiště 0287 90 96 95 97 94 94 566 22
4. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť 0039 95 93 93 95 93 94 563 21
5. Chytka Petr 96 37373 V.Meziříčí 0324 93 92 94 94 95 94 562 25
6. Tůma Martin 85 28060 Třešť 0039 91 89 94 93 90 90 547 16
7. Zach Jiří 89 27294 Bystřice n. P. 0303 90 91 92 92 90 91 546 17
8. Dočekal Stanislav 63 00677 Chotěboř 0120 91 90 92 85 91 91 540 15
9. Brablec Jiří 96 39794 Bystřice n. P. 0303 91 90 88 87 89 90 535 17
10. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov 0353 79 81 88 82 88 85 503 4
11. Kubík Josef 49 00056 Chrást 0201 81 83 75 77 75 88 479 7
12. Štandera Jan 97 39442 V.Meziříčí 0324 80 80 86 78 71 81 476 7
13. Čech Jiří 29 03752 Sezemice 0253 78 80 75 71 84 78 466 5
 
Kategorie : VzPu 40 ženy, juniorky (na celá čísla)
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Matějková Michaela 97 37019 Horní Cerekev 0252   96 90 94 94   374 11
2. Přibylová Ivana 92 35891 Horní Cerekev 0252   87 93 93 93   366 12
3. Kaplan Igor 00 38442 Slatina Brno 0162   90 88 94 86   358 9
4. Dufek Petr 00 39337 N.Město n.M. 0030   88 89 89 91   357 4
5. Marková Michaela 96 38919 N.Město n.M. 0030   88 91 90 88   355 5
6. Raučina František 99 40385 Bystřice n. P. 0303   87 89 89 89   354 7
7. Dajčarová Sabina 01 39877 Slatina Brno 0162   85 90 91 86   352 5
8. Pulda Adam 99 39299 Horní Cerekev 0252   90 89 87 79   345 4
9. Vaněk Karel 98 38901 Horní Cerekev 0252   83 90 83 87   343 5
10. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev 0252   86 86 84 85   341 4
11. Zíková 01 39748 Černovice 0202   82 85 87 87   341 2
12. Hozáková Stanislava 73 38544 Sezemice 0253   88 82 84 85   339 5
13. Adamová Jana 52 00522 Sezemice 0253   83 86 85 82   336 4
14. Mezhlumyan Martin 98 39999 V.Meziříčí 0324   84 83 86 81   334 5
15. Němcová Kateřina 01 40546 Č.Buděj. 0301   86 78 71 87   322 9
16. Parkan Daniel 01 39992 Horní Cerekev 0252   82 77 80 81   320 4
17. Vaněk Jaroslav 99 38902 Horní Cerekev 0252   78 77 77 79   311 4
18. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť 0039   64 80 58 78   280 1
Hlavní rozhodčí: Kadlec František A 0049