Pohár AVZO Horní Cerekev

Horní Cerekev   28. 1. 2017
VzPu 30 vleže, VzPu 40
Kategorie : VzPu 30 vleže do 10ti let
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3. Celk.CT
1. Birovaš Inna 05 AVZO Horní Cerekev 87 88 87   262 3
2. Zoth Tomáš 06 AVZO Horní Cerekev 88 87 83   258 2
3. Janda Vítek 07 AVZO Horní Cerekev 85 78 91   254 4
4. Svoboda Tadeáš 06 AVZO Horní Cerekev 83 72 80   235 3
5. Frolík Josef 06 SSK Stromovka ČBu 71 67 71   209 1
6. Šimánek Petr 03 AVZO Horní Cerekev 67 49 57   173 1
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3. Celk.CT
1. Nymburská Pavlína 05 AVZO Černovice 99 99 99   297 22
2. Hodinová Kateřina 05 AVZO Černovice 98 98 98   294 21
3. Hromada Jindřich 05 SSK Stromovka ČBu 95 99 98   292 21
4. Uhlíř Patrik 05 SSK Třešť 98 97 95   290 13
5. Plocek David 06 AVZO Horní Cerekev 95 96 96   287 10
6. Kolářová Tereza 05 AVZO Černovice 95 95 92   282 15
7. Římal Adam 05 AVZO Černovice 90 88 88   266 7
8. Kalábová Ivana 05 AVZO N.Město na M. 84 81 81   246 2
9. Holoubek Richard 06 SSK Třešť 69 56 52   177  
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3. Celk.CT
1. Nedvěd Matěj 03 SSK Stromovka ČBu 100 100 100   300 25
2. Kahoun Matyáš 04 SSK Vlašim 99 100 100   299 21
3. Lemberk Matěj 04 AVZO Černovice 99 99 100   298 26
4. Vítů Nela 03 SSK Stromovka ČBu 99 99 100   298 23
5. Venkrbec Petr 04 AVZO Horní Cerekev 98 95 97   290 18
6. Svoboda Jakub 04 SSK Stromovka ČBu 94 94 98   286 12
7. Vacková Dominika 03 AVZO Horní Cerekev 95 96 94   285 10
8. Borovka Radovan 03 SSK Stromovka ČBu 94 98 92   284 9
9. Frolík Jakub 04 SSK Stromovka ČBu 95 93 96   284 7
10. Vachková Sabina 04 AVZO Černovice 93 92 97   282 12
11. Vaňková Alena 03 AVZO Horní Cerekev 93 92 94   279 8
12. Lukeš Filip 04 AVZO N.Město na M. 92 90 91   273 8
13. Hájek Jan 04 SSK Stromovka ČBu 81 78 84   243 1
 
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.Celk.CT
1. Vlčková Michaela 01 AVZO Horní Cerekev 99,2 94,1 99,2 99 391,5 10
2. Parkan Daniel 01 AVZO Horní Cerekev 96,8 92,4 89,9 95,7 374,8 10
3. Váňová Diana 02 AVZO Horní Cerekev 91,9 94,6 84,3 91,8 362,6 5
4. Dufek Petr 00 AVZO N.Město na M. 91,7 89,6 92 88 361,3 6
5. Havelková Radka 01 AVZO N.Město na M. 91,7 84,2 87,5 90,8 354,2 2
6. Zíka Petr 02 AVZO Černovice 78,5 88,9 85,3 97,3 350 5
7. Librová Leona 02 AVZO N.Město na M. 80,3 77,7 72,5 85,9 316,4 4
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.Celk.CT
1. Dufek Jan 04 AVZO N.Město na M.         273  
2. Pelikánová Eva 01 AVZO N.Město na M.         247  
Hlavní rozhodčí: Přibyl Miloslav