Mistrovství ČR 2017 - vzduchovky

Plzeň    18.3. až 19.3.2017
VzPu, VzPi 60, 40
Kategorie : Jednotlivci - VzPi 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Dubový Jindřich 93 0370-Dukla Plzeň 98 98 99 97 96 96 584 238,8
2. Postupa Jiří 73 0042-Borek 94 95 94 94 95 94 566 232,4
3. Petera Lubomír 76 0646-Ostrostřelci 94 95 97 97 95 95 573 212,1
4. Geleti Jiří 63 0176 - Plzeň střed z.s. 97 91 94 94 95 95 566 195,1
5. Maštera Aleš 81 0584-Třebíč-Poušov 93 97 99 94 96 93 572 171,4
6. Boháček Jiří 74 0019-Boletice n.L. 98 95 97 92 92 97 571 152,4
7. Ondruška Jan 94 0377-Frenštát 95 94 97 95 92 96 569 128,6
8. Kužvart Pavel 63 0640-Akademia Praha 92 93 97 98 93 94 567 109,7
9. Polách Jan 88 0543-Louny - město 92 97 91 96 93 95 564  
10. Hejna David 93 0224-Ostrava 91 94 97 92 94 96 564  
11. Wollmann Petr 81 0235-Ostrava 95 92 92 94 95 96 564  
12. Bartoš David 70 0235-Ostrava 91 93 95 94 94 96 563  
13. Skopový Pavel 69 0232-RAPID Plzeň 94 97 95 93 93 91 563  
14. Světlík Pavel 85 0370-Dukla Plzeň 93 94 93 93 94 95 562  
15. Hrabalík Pavel 81 0145-Zlín 92 93 94 96 92 95 562  
16. Forman Jakub 95 0253-Sezemice 93 93 94 93 96 92 561  
17. Mitev Jan 90 0750-Slavkov u Brna 94 97 92 95 95 88 561  
18. Šmejda Jaroslav 55 0095-Škoda Vrchlabí 91 92 97 91 96 94 561  
19. Kubeš Martin 67 0237-Policie ČR Planá 94 93 90 94 94 94 559  
20. Červenka Rostislav 79 0145-Zlín 96 92 92 94 93 90 557  
21. Jareš Jakub 95 0300-Sport Písek 93 92 94 96 93 89 557  
22. Packan Petr 50 0069-DUEL Praha 91 94 91 94 93 94 557  
23. Trnka Tomáš 66 0069-DUEL Praha 95 93 95 90 92 92 557  
24. Jeremiáš Josef 57 0587-UNITOP Louny 90 96 95 88 94 93 556  
25. Barabashev Pavel 75 0013-DDM Praha 5 95 90 94 92 92 92 555  
26. Kraus Ladislav 77 0370-Dukla Plzeň 92 95 92 89 96 91 555  
27. Středa Roman 73 0095-Škoda Vrchlabí 92 95 93 93 94 87 554  
28. Fidler Tomáš 88 0019-Boletice n.L. 90 94 92 92 93 92 553  
29. Jech Jaromír 57 0023-Praha 6 89 91 91 94 93 94 552  
30. Sáblík Rostislav 62 0693-Val.Klobouky 91 92 91 90 97 90 551  
31. Janča Oldřich 87 0885-ELÁN Olomouc 93 92 93 89 93 91 551  
32. Bernát Rudolf 51 0232-RAPID Plzeň 93 94 88 91 91 94 551  
33. Tenk Lukáš 94 0224-Ostrava 92 90 93 92 89 94 550  
34. Dočkal Jan 90 0294-Meziboří 94 90 89 94 89 94 550  
35. Arnold Ctibor 75 0657-Teplice 91 92 90 94 93 90 550  
36. Meca Marek 89 0374-Kopřivnice 89 94 90 91 93 92 549  
37. Ivanov Ivelin Vanev 64 0235-Ostrava 91 95 91 91 92 89 549  
38. Hubáček Pavel 57 0715-TS Bílina 88 90 96 92 90 93 549  
39. Bláha Tomáš 80 0038-Ústí nad Labem 91 93 92 88 94 91 549  
40. Brádler Martin 76 0095-Škoda Vrchlabí 93 93 89 90 93 91 549  
41. Mach Stanislav 74 0095-Škoda Vrchlabí 83 91 92 94 92 95 547  
42. Půlpán Slavomír 85 0095-Škoda Vrchlabí 91 91 89 96 90 89 546  
43. Bechyně Petr 72 0105-Kolín 89 92 90 89 91 94 545  
44. Cihlář Radek 88 0132-Hradec 92 90 86 93 93 91 545  
45. Nos Pavel 76 0523-Duchcov 91 90 90 91 91 92 545  
46. Filouš Michal 90 0119-Pomezí 95 92 91 92 87 88 545  
47. Hrdlička Zbyněk 78 0073-Uherský Brod 90 92 87 92 91 92 544  
48. Skýva Martin 93 0353-Pelhřimov 92 90 89 89 91 93 544  
49. Sendler Filip 95 0132-Hradec 92 89 93 90 90 90 544  
50. Voříšek Jan 91 0405-Chomutov 91 91 88 92 91 90 543  
51. Černý Petr 63 0398-Horní Benešov 95 91 91 88 89 88 542  
52. Seidel Vojtěch 93 0095-Škoda Vrchlabí 88 90 89 95 88 91 541  
53. Filipovský Jiří 70 0715-TS Bílina 89 92 92 88 89 90 540  
54. Tellinger Lumír 56 0132-Hradec 91 86 89 92 90 91 539  
55. Pecheritsa Vadim 72 0893-Praha 90 92 89 85 90 92 538  
56. Kučera Ladislav 53 0038-Ústí nad Labem 86 91 92 89 89 91 538  
57. Horáček Lukáš 89 0584-Třebíč-Poušov 90 89 88 90 90 91 538  
58. Beneš Milan 66 0543-Louny - město 90 90 94 89 84 90 537  
59. Janošťák Štefan 61 0328-Rožnov 85 87 85 91 93 95 536  
60. Keller Rudolf 72 0294-Meziboří 86 89 93 88 89 90 535  
61. Kostelný Jan 95 0224-Ostrava 90 87 92 88 90 88 535  
62. Strapina Tomáš 85 0693-Val.Klobouky 91 87 88 89 92 87 534  
63. Karfík Zdeněk 77 0587-UNITOP Louny 91 90 90 88 88 86 533  
64. Chmel Karel 45 0300-Sport Písek 85 86 89 86 96 90 532  
65. Průša Josef 52 0437-Stará Lysá 85 86 93 88 90 90 532  
66. Šlechta Pavel 65 0543-Louny - město 88 87 86 87 90 93 531  
67. Keller Rudolf 94 0294-Meziboří 88 88 85 87 94 88 530  
68. Hlaváček Zdeněk 54 0523-Duchcov 84 91 93 89 88 85 530  
69. Petkov Plamen 57 0069-DUEL Praha 88 85 88 91 90 87 529  
70. Padevět Jiří 80 0069-DUEL Praha 87 91 87 92 84 85 526  
71. Andrušík Ivan 65 0109-Sedlčany 88 89 86 83 89 91 526  
72. Lacký Antonín 59 0377-Frenštát 86 90 89 82 87 87 521  
73. Dundr Lukáš 95 0405-Chomutov 84 84 87 86 88 91 520  
74. Ruffer Jaroslav 84 0019-Boletice n.L. 84 89 85 86 89 87 520  
75. Křikava Ivan 62 0069-DUEL Praha 84 83 85 87 87 93 519  
76. Špaček Bohuslav 88 0232-RAPID Plzeň 82 85 85 88 88 88 516  
77. Zemlák Petr 93 0235-Ostrava 81 85 87 84 85 89 511  
 
Kategorie : Jednotlivci - VzPi 60 junioři
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Krsek Kryštof 99 0398-Horní Benešov 95 94 95 97 93 94 568 236,2
2. Vildomec Jan 01 0126-Opava 94 92 97 93 92 93 561 233,5
3. Sochor Jakub 00 0370-Dukla Plzeň 90 91 96 91 93 91 552 214,0
4. Rampula Matěj 00 0545-Břidličná 97 94 93 91 92 97 564 192,9
5. Tupý Antonín 99 0370-Dukla Plzeň 92 95 95 95 94 95 566 169,7
6. Kasala Štefan 98 0353-Pelhřimov 92 93 94 93 94 94 560 149,6
7. Chmel Petr 98 0069-DUEL Praha 92 86 92 92 94 94 550 130,7
8. Jonák Vojtěch 99 0175-Benešov 93 94 84 93 89 94 547 110,2
9. Šebek Petr 98 0015-Plzeň - Slovany 91 90 93 89 92 87 542  
10. Rosíval Filip 02 0405-Chomutov 91 90 91 85 92 92 541  
11. Prokeš David 97 0101-Kuřim 90 83 94 93 92 85 537  
12. Skotnica Filip 98 0368-Poruba, Skalka 86 85 89 88 91 87 526  
13. Blažek Jan 01 0398-Horní Benešov 84 86 87 89 89 90 525  
 
Kategorie : VzPi 40 ženy
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk.Fin.
1. Krykorková Markéta 95 0812-Bruntál   95 96 96 94   381 238,4
2. Königová Marcela 64 0398-Horní Benešov   93 88 92 96   369 234,3
3. Jonáková Šárka 92 0370-Dukla Plzeň   95 92 92 95   374 214,9
4. Gajanová Lenka 82 0353-Pelhřimov   95 87 93 97   372 189,6
5. Říhová Lucie 80 0069-DUEL Praha   90 93 94 92   369 171,2
6. Heinrichová Michala 92 0370-Dukla Plzeň   89 94 91 94   368 152,7
7. Kurková Jana 89 0587-UNITOP Louny   95 93 96 94   378 129,3
8. Zámyslická Jarmila 70 0069-DUEL Praha   91 93 91 95   370 110,6
9. Netrvalová Kristýna 94 0069-DUEL Praha   91 92 93 90   366  
10. Ježková Jitka 91 0545-Břidličná   93 93 88 91   365  
11. Lorencová Jana 91 0232-RAPID Plzeň   96 94 89 86   365  
12. Přibáňová Tereza 96 0012-Olymp Plzeň   91 90 91 92   364  
13. Skopová Lenka 86 0015-Plzeň - Slovany   91 92 88 91   362  
14. Fialová Martina 66 0126-Opava   93 84 90 93   360  
15. Petříková Tereza 94 0095-Vrchlabí   87 88 91 92   358  
16. Vrtišková Renata 64 0069-DUEL Praha   89 91 92 86   358  
17. Strnádková Zdeňka 67 0232-RAPID Plzeň   86 89 92 91   358  
18. Hojdíková Hedvika 96 0054-Hradec Králové   88 90 89 90   357  
19. Sobkova Izabela 96 0158-Třinec   95 90 89 83   357  
20. Jindrová Hana 94 0587-UNITOP Louny   88 91 87 91   357  
21. Ježková Jaroslava 93 0545-Břidličná   90 91 87 88   356  
22. Hromadová Tereza 94 0126-Opava   92 88 86 89   355  
23. Červenková Renata 74 0069-DUEL Praha   87 88 90 88   353  
24. Ticháčková Iveta 73 0192-Nová Paka   90 87 89 84   350  
25. Neumannová Dagmar 76 0105-Kolín   87 88 89 85   349  
26. Poláchová Markéta 88 0543-Louny   87 89 83 82   341  
27. Dragounová Jana 80 0523-Duchcov   83 86 87 82   338  
28. Hýlová Věra 63 0235-Ostrava   90 86 80 82   338  
29. Nosová Martina 81 0523-Duchcov   82 83 83 85   333  
 
Kategorie : VzPu 40 ženy
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk.Fin.
1. Vognarová Gabriela 93 0012-Olymp Plzeň   103,4 104,9 103,8 103,4   415,5 247,4
2. Brabcová Aneta 92 0012-Olymp Plzeň   103,8 103,4 103,8 103,6   414,6 244,8
3. Brázdová Lucie 95 0012-Olymp Plzeň   105,2 104,4 104,4 105,1   419,1 224,5
4. Janoušková Kateřina 96 0366-Ruprechtice   101 99,7 100,1 102,9   403,7 198,4
5. Smetanová Veronika 95 0551-Nivnice   99,7 100,7 102,1 101,6   404,1 177,6
6. Širlová Michaela 95 0200-Manušice   103 103,4 98,8 102,9   408,1 155,8
7. Dudová Lucie 96 0012-Olymp Plzeň   101,2 101,7 102,6 102,1   407,6 136,3
8. Havlová Michaela 91 0162-Slatina Brno   101,2 101,1 99,6 102,5   404,4 115,8
9. Byambaa Bylguunzaya 96 0200-Manušice   101,2 100,5 100,4 100,9   403  
10. Nykrýnová Markéta 94 0162-Slatina Brno   101,6 101,5 98,1 100,7   401,9  
11. Šubrtová Daniela 93 0190-Přezletice   100 101,1 97,6 101,2   399,9  
12. Slezáková Blanka 89 0294-Meziboří   97,5 100,4 102,2 99,8   399,9  
13. Krejčová Milada 89 0420-Teplice   96,9 101,8 99,2 99,5   397,4  
14. Rýglová Anna 94 0032-Poděbrady   98,1 96,3 102,9 98,5   395,8  
15. Jechová Marie 90 0032-Poděbrady   97,8 97,6 103,2 96,3   394,9  
16. Vondrášková Michaela 87 0258-Sokolov   99,2 97,6 97,6 98,7   393,1  
17. Hubená Šárka 77 0200-Manušice   97,6 96,1 102,3 95,9   391,9  
18. Kožuriková Daniela 87 0032-Poděbrady   96,3 97,3 98,7 97,2   389,5  
19. Přibylová Ivana 92 0252-Horní Cerekev   96,3 99,1 95,9 97,8   389,1  
20. Mezírková Monika 85 0368-Poruba, Skalka   98,4 95,2 95,7 98,6   387,9  
21. Hustáková Jaroslava 92 0013-DDM Praha 5   97,6 95,7 94,7 97,1   385,1  
22. Krejčová Ivana 75 0420-Teplice   94,1 92,6 97 93,8   377,5  
23. Vencová Ivana 74 0905-Liberec   91,7 92,9 93,4 94,1   372,1  
 
Kategorie : VzPu 40 juniorky
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk.Fin.
1. Foistová Nikola 97 0012-Olymp Plzeň   104,1 104,1 104,3 101,3   413,8 247,5
2. Helešicová Barbora 98 0162-Slatina Brno   102,2 102,9 101,7 103,1   409,9 246,5
3. Bartoníčková Vlasta 99 0012-Olymp Plzeň   101,9 101,9 102 102   407,8 225
4. Kokošková Daniela 00 0370-Dukla Plzeň   102,6 103,7 102,3 104,5   413,1 203,7
5. Divišková Kateřina 98 0200-Manušice   101,3 104,4 102,7 100,8   409,2 181
6. Thurnwaldová Sabina 00 0370-Dukla Plzeň   103,3 101,3 102,4 102,8   409,8 159,4
7. Hajšmanová Eva 99 0370-Dukla Plzeň   102,4 102,8 101,7 102,1   409 139
8. Štefánková Kateřina 01 0224-Ostrava   102,7 101,7 99,9 101,7   406 117,8
9. Michálková Kateřina 00 0202-Černovice   97,8 102,7 102,1 101,6   404,2  
10. Kolaříková Kateřina 98 0370-Dukla Plzeň   97,9 103,6 102 100,7   404,2  
11. Hrobařová Lenka 98 0253-Sezemice   100,3 100,5 102,9 100,3   404  
12. Bahulová Martina 97 0210-Uherský Ostroh   96,8 101,2 101,2 103,5   402,7  
13. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice   102,7 98 100,6 100,9   402,2  
14. Hošková Žaneta 98 0258-Sokolov   97,8 100,9 100,5 102,8   402  
15. Karasová Sára 01 0224-Ostrava   99,9 101,4 100,1 99,5   400,9  
16. Studená Adéla 98 0013-DDM Praha 5   100,1 100,4 100,2 99,9   400,6  
17. Janková Michaela 97 0370-Dukla Plzeň   101,4 98,6 100,5 99,7   400,2  
18. Ficnarová Iveta 98 0272-Šumperk   97,9 101 99,1 99,8   397,8  
19. Jandová Šárka 98 0202-Černovice   101 97,4 97,2 101   396,6  
20. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice   98,5 98,7 97,1 95,8   390,1  
21. Vinšová Johana 97 0105-Kolín   92,6 95,1 99,9 97,7   385,3  
22. Hrušková Adéla 98 0055-Jablonec n.N.   86,8 93,1 92,3 90,9   363,1  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci starší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Mokriš Benjamin 99 0013-DDM Praha 5   103,7 102,1 99,6 101,8   407,2  
2. Čalkovský Mojmír 00 0190-Přezletice   98,4 98,9 101,9 101,8   401  
3. Baran Filip 99 0162-Slatina Brno   100,6 98,8 101,7 99   400,1  
4. Grebeníček Marek 00 0887-ZŠ - Trnava   98,8 98,6 99,7 102,2   399,3  
5. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno   100,2 100,8 99,5 98,5   399  
6. Jílek Matouš 00 0069-DUEL Praha   97,2 98,9 100,1 99,3   395,5  
7. Brauner Tomáš 00 0162-Slatina Brno   99,9 97 99,5 99,1   395,5  
8. Čermák Josef 99 0348-Brandýs n.L.   101,1 95,1 99,9 98,8   394,9  
9. Žižka Ivan 00 0013-DDM Praha 5   98,5 98,9 94,7 102,1   394,2  
10. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice   95 91,1 97,6 100,8   384,5  
11. Navrátil Michal 00 0032-Poděbrady   92,3 96,1 98,3 96,6   383,3  
12. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice   97 93,8 96,5 95,7   383  
13. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň   93,2 95,9 95,5 93,1   377,7  
14. Novák Ondřej 00 0162-Slatina Brno   90 93,1 97,2 91,1   371,4  
15. Dufek Petr 00 0030-N.Město na Mor.   92,2 97,4 92,9 88,3   370,8  
16. Kopp Marek 99 0420-Teplice   92,8 90,7 89 92   364,5  
17. Dvořák Tomáš 00 0045-DDM Kolín   88,2 95,2 81,1 88,1   352,6  
18. Marek Patrik 00 0030-N.Město na Mor.   83 88,9 81,9 84,8   338,6  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci mladší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Zmátlo Matěj 01 0045-DDM Kolín   100,4 104,4 101,5 103,1   409,4  
2. Kubr Josef 01 0366-Ruprechtice   99,3 101 103 95,5   398,8  
3. Kupec Ondřej 03 0205-Mladá Boleslav   97,6 99,9 97,7 101,8   397  
4. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs n.L.   97,4 100,2 100 99,1   396,7  
5. Adamec Dominik 01 0368-Poruba, Skalka   98,4 99,5 98,4 100,1   396,4  
6. Kořínek Rudolf 01 0012-Olymp Plzeň   99,4 100,1 99,2 96,6   395,3  
7. Puhlovský Jiří 01 0253-Sezemice   93,2 100 100,2 101,8   395,2  
8. Hermann Simon 01 0027-Delta Praha   99,9 99 96,2 100   395,1  
9. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice   101,2 98,3 96,3 97,9   393,7  
10. Helešic Jaroslav 02 0162-Slatina Brno   101,1 101 93,3 97,2   392,6  
11. Hanke Lukáš 02 0004-Ostroj Opava   98,4 99,5 95,2 97,6   390,7  
12. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín   96,7 99,5 95,5 98,6   390,3  
13. Goldšmíd Ondřej 02 0348-Brandýs n.L.   97,7 95,2 97,3 99,7   389,9  
14. Říha Jakub 02 0049-Vlašim   97,5 97,1 97,3 96,4   388,3  
15. Kasipovič Antonio 01 0015-Plzeň - Slovany   97 97,1 95,8 98,1   388  
16. Pírek Martin 02 0200-Manušice   98,3 97,3 95,1 96,7   387,4  
17. Sehnal Ondřej 02 0200-Manušice   95 99,7 96,9 95,4   387  
18. Helikar Jan 03 0067-Jiříkov   95,2 95,5 97,2 98,8   386,7  
19. Klaus Vojtěch 03 0200-Manušice   97,2 92,8 97,4 97,6   385  
20. Nykl Lukáš 01 0045-DDM Kolín   95,4 96,8 95,5 96,7   384,4  
21. Šindler Jiří 02 0368-Poruba, Skalka   92,8 94,9 96,7 98,9   383,3  
22. Malchárek Matěj 02 0004-Ostroj Opava   93,6 93,3 98,1 98,2   383,2  
23. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec n.N.   92,7 96,9 91,7 101   382,3  
24. Zíka Petr 02 0202-Černovice   96,7 97,8 98,8 88,7   382  
25. Fiala Tomáš 01 0370-Dukla Plzeň   92 98,2 98 92,8   381  
26. Blažek Ondřej 01 0370-Dukla Plzeň   95,4 94,6 96 94,3   380,3  
27. Bauer Adam 01 0190-Přezletice   94,6 94,1 94,2 96,4   379,3  
28. Vaněk David 01 0370-Dukla Plzeň   91,9 97,2 94,4 95,1   378,6  
29. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice   94,1 95,8 95,8 90,5   376,2  
30. Hofman Tobiáš 02 0370-Dukla Plzeň   93,7 93,3 92,9 95,7   375,6  
31. Prusek Milan 04 0004-Ostroj Opava   93,3 96,3 90,8 95,2   375,6  
32. Heřman Ondřej 02 0348-Brandýs n.L.   88,4 97,9 88,9 98,1   373,3  
33. Rejnart Karel 02 0055-Jablonec n.N.   99,4 91 90,6 92   373  
34. Parkan Daniel 01 0252-Horní Cerekev   91,3 91,2 96 92,7   371,2  
35. Kalný Radek 02 0210-Uherský Ostroh   90,8 96,7 92 90,7   370,2  
36. Mark Rudolf 03 0067-Jiříkov   90,8 92,6 94,3 91,6   369,3  
37. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice   98,2 87,7 92,2 88,6   366,7  
38. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín   94,7 89,4 92,4 89,5   366  
39. Švec David 02 0370-Dukla Plzeň   93,2 87,6 91,9 92,7   365,4  
40. Schröpfer František 02 0182-Přerov   89,3 92,5 89,8 93,7   365,3  
41. Pospíšek Jaroslav 01 0162-Slatina Brno   88,3 94,7 90,9 90,7   364,6  
42. Beneš Petr 01 0105-Kolín   87,6 90,5 86,8 91,3   356,2  
43. Hlaváček Jakub 02 0210-Uherský Ostroh   69,5 95,5 92,1 92,6   349,7  
44. Zerzán Ondřej 03 0905-Liberec   90,5 90,1 79,7 80,3   340,6  
45. Stejskal Václav 03 0294-Meziboří   79,9 90,9 81,8 82,9   335,5  
46. Novák Matěj 03 0004-Ostroj Opava   83,8 82,2 85,9 83,3   335,2  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky mladší
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4.  Celk. 
1. Neumanová Barbora 01 0045-DDM Kolín   102,3 102 100,2 101,8   406,3  
2. Razímová Tereza 02 0370-Dukla Plzeň   98,5 104,2 101,7 100   404,4  
3. Kasipovičová Anne - Maria 01 0015-Plzeň - Slovany   100,5 98,6 100,3 103,1   402,5  
4. Zrůstová Adéla 03 0253-Sezemice   100,4 102,1 100,3 97,6   400,4  
5. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec n.N.   97 101,8 101,5 99,7   400  
6. Soukupová Iveta 02 0301-Č.Budějovice   100 101,2 96,7 101,4   399,3  
7. Linhartová Magdalena 02 0205-Mladá Boleslav   98,1 100 101,3 99,7   399,1  
8. Bakešová Natálie 03 0012-Olymp Plzeň   97,7 101,3 101,3 98,8   399,1  
9. Licková Nikola 02 0253-Sezemice   99,9 98,6 100,6 98,1   397,2  
10. Jelínková Aneta 02 0054-Hradec Králové   99,4 97,2 100,8 97,9   395,3  
11. Benová Klára 02 0027-Delta Praha   97,1 98,8 98,5 99,9   394,3  
12. Benišková Klára 03 0004-Ostroj Opava   98 97,9 99,4 98,6   393,9  
13. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev   100,6 96,6 96,2 99,9   393,3  
14. Dajčarová Sabina 01 0162-Slatina Brno   96,2 97,8 96,5 100,8   391,3  
15. Stará Adela 01 0004-Ostroj Opava   99,6 97,9 100,2 93,5   391,2  
16. Chytilová Babeta 01 0162-Slatina Brno   96,6 99 98,6 95,7   389,9  
17. Krumposová Hana 01 0370-Dukla Plzeň   100,8 94,7 99,3 94,9   389,7  
18. Ramešová Kateřina 01 0294-Meziboří   96,4 93,9 100,8 97,8   388,9  
19. Vyhnálková Lucie 01 0253-Sezemice   98 98 94,7 95,2   385,9  
20. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh   95,7 98,5 96 95,1   385,3  
21. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov   96,6 97 93,6 97,4   384,6  
22. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev   96,3 94,9 95,2 95,8   382,2  
23. Opluštilová Marie 02 0162-Slatina Brno   93,5 95,1 97,7 95,1   381,4  
24. Němcová Kateřina 01 0301-Č.Budějovice   91,1 97,5 95,1 95,3   379  
25. Blažíčková Veronika 03 0370-Dukla Plzeň   93,1 98,7 95,2 91,9   378,9  
26. Přívratská Milada 03 0224-Ostrava   90,1 92,9 97,1 96,5   376,6  
27. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice   96 91,9 95,9 92   375,8  
28. Netrvalová Ludmila 04 0370-Dukla Plzeň   91,3 95,4 91,6 97   375,3  
29. Marková Lada 01 0253-Sezemice   93,7 95 92 89,2   369,9  
30. Kočí Adéla 02 0055-Jablonec n.N.   92,1 92,3 88 92,3   364,7  
31. Janoušková Kateřina 04 0205-Mladá Boleslav   92,4 91,8 90,9 89,5   364,6  
32. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice   88,6 93 91,3 90,8   363,7  
33. Zajacová Eliška 02 0258-Sokolov   83,5 95 91,9 92,1   362,5  
34. Gütlová Viktorie 01 0205-Mladá Boleslav   96,1 88 86,8 90,1   361  
35. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec n.N.   95 82,2 87,5 91,8   356,5  
36. Havelková Radka 01 0030-N.Město na Mor.   85,5 88,7 86,7 89,4   350,3  
37. Burdová Jana 03 0905-Liberec   78,3 87,6 93 90   348,9  
38. Šantavá Vendula 02 0210-Uherský Ostroh   76,7 86 90,8 88,3   341,8  
Kategorie : Družstva - VzPu 60 muži
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. Dukla Plzeň Dubový - 584 Tupý - 566 Světlík - 562 1712
2. Moravskoslezské KS A Ondruška - 569 Krsek - 568 Hejna - 564 1701
3. Ústecké KS A Boháček - 571 Polách - 564 Bláha - 549 1684
4. Ostrava-Vítkovice Wollmann - 564 Bartoš - 563 Ivanov - 549 1676
5. Moravskoslezské KS B Rampula - 564 Vildomec - 561 Tenk - 550 1675
6. Zlínské KS A Hrabalík - 562 Červenka - 557 Sáblík - 551 1670
7. Vrchlabí A Šmejda - 561 Brádler - 549 Mach - 547 1657
8. Jihočeské KS Postupa - 566 Jareš - 557 Chmel - 532 1655
9. KS Vysočina Maštera - 572 Skýva - 544 Horáček - 538 1654
10. Ústecké KS B Fidler - 553 Dočkal - 550 Arnold - 550 1653
11. KS Praha Barabashev - 555 Jech - 552 Pecheritsa - 538 1645
12. Vrchlabí B Středa - 554 Půlpán - 546 Seidel - 541 1641
13. Duel Praha A Packan - 557 Trnka - 557 Padevět - 526 1640
14. Rapid Plzeň Skopový - 563 Bernát - 551 Špaček - 516 1630
15. Hradec n/Moravic Cihlář - 545 Sendler - 544 Tellinger - 539 1628
16. Zlínské KS B Hrdlička - 544 Janošťák - 536 Strapina - 534 1614
17. Moravskoslezské KS C Meca - 549 Kostelný - 535 Blažek - 525 1609
18. Duel Praha B Chmel - 550 Petkov - 529 Křikava - 519 1598
 
Kategorie : Družstva - VzPu 40 juniorky
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. Plzeňské KS Foistová - 413,8 Hajšmanová - 409 Bartoníčková - 407,8 1230,6
2. SSK Dukla Plzeň Kokošková - 413,1 Thurnwaldová - 409,8 Kolaříková - 404,2 1227,1
3. SSK Černovice Michálková - 404,2 Jiráková - 402,2 Jandová - 396,6 1203
 
Kategorie : Družstva - VzPu 40 dorostenky mladší
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Sezemice Zrůstová - 400,4 Licková - 397,2 Vyhnálková - 385,9 1183,5
2. Středočeské KS Neumanová - 406,3 Linhartová - 399,1 Janoušková - 364,6 1170
3. SSK Dukla Plzeň Razímová - 404,4 Krumposová - 389,7 Netrvalová - 375,3 1169,4
4. SSK SLATINA Brno Dajčarová - 391,3 Chytilová - 389,9 Opluštilová - 381,4 1162,6
5. KS Vysočina Vlčková - 393,3 Váňová - 382,2 Havelková - 350,3 1125,8
6. Zlínské KS Ilková - 385,3 Daňková - 375,8 Šantavá - 341,8 1102,9
Hlavní rozhodčí: Bílek Lubomír A-2195