O Pohár města Černovice

Černovice   31.3.2018
VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže s oporou
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.
1. Provazník Václav 05   SSK Vlašim 100,9 101,4 101,1 303,4
2. Bícová Kateřina 07   SSK Stromovka Č.B. 100,9 100,5 100,5 301,9
3. Lubinová Vladimíra 09   SSK DDM Kolín 96,7 98,9 101,3 296,9
4. Kolb Štěpán 09 41811 SSK Stromovka Č.B. 100,3 97,5 98,2 296
5. Janda Matyáš 08 42558 SSK Stromovka Č.B. 100,9 96,4 98,5 295,8
6. Belujský Patrik 09 42559 SSK Stromovka Č.B. 97,6 93,7 97,9 289,2
7. Dvořák Pavel 09   AVZO H. Cerekev 90,7 93,2 93,6 277,5
8. Zeman Patrik 09   AVZO H. Cerekev 91,4 87 91,1 269,5
9. Vrba Kvido 08   AVZO H. Cerekev 88,5 90,5 73,6 252,6
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.
1. Hejný David 06 41907 SSK Vlašim 106 106,3 104,1 316,4
2. Plocek David 06 41785 H. Cerekev 104,8 104,4 104,8 314
3. Novotná Tereza 06 41770 SSK DDM Kolín 104,5 102,9 105,7 313,1
4. Strnadová Sára 07 41633 SSK Vlašim 104,9 103,6 103,4 311,9
5. Piňosová Marie 08 42203 SSK Olymp Ostrava 101,2 104,3 104,1 309,6
6. Prokeš Karel 07 42343 Černovice 104,2 101,1 101,9 307,2
7. Frolík Josef 06 41812 SSK Stromovka Č.B. 102,4 103,6 99,6 305,6
8. Tandler Vojtěch 06 41773 SSK DDM Kolín 102,6 102,7 99,3 304,6
9. Kolb Matěj 06 41153 SSK Stromovka Č.B. 101,7 100,5 99,6 301,8
10. Váňa Tomáš 07   AVZO H. Cerekev 100,5 97,2 100,5 298,2
11. Kubík Adam 06   Černovice 95,9 94,9 93,4 284,2
12. Hrbek Daniel 08   Černovice 89,5 96,9 95,3 281,7
13. Kafková Adéla 08   Černovice 87,4 92,7 95 275,1
14. Dvořák Jan 07   AVZO H. Cerekev 84,9 88,6 92,6 266,1
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.
1. Kahoun Matyáš 04 41111 SSK Vlašim 104,6 105,8 106,8 317,2
2. Jandová Dominika 04 39745 Černovice 105,1 104,9 106,4 316,4
3. Nymburská Pavlína 05 40679 Černovice 105 106 105 316
4. Vadinská Denisa 04 40236 SSK DDM Kolín 104,7 105,5 105,6 315,8
5. Frolík Jakub 04 41816 SSK Stromovka Č.B. 103,6 105,5 105,6 314,7
6. Janů Karolína 05 40682 Černovice 103,8 105,8 105,1 314,7
7. Lemberk Matěj 05 40680 Černovice 104,6 103,7 106,2 314,5
8. Helus Martin 04 41669 SSK Dukla Plzeň 103,6 104,6 105 313,2
9. Němec Lukáš 05 40456 SSK Stromovka Č.B. 103,6 105,4 104,1 313,1
10. Hodinová Kateřina 05 40681 Černovice 104,7 103,1 105,2 313
11. Římal Adam 05 42344 Černovice 103,8 104,5 103,2 311,5
12. Venkrbec Petr 04 41784 H. Cerekev 100,4 103,5 102 305,9
13. Prchal Jakub 04 41815 SSK Stromovka Č.B. 102,7 102 100,9 305,6
14. Pavlík Matěj 04 40926 SSK Stromovka Č.B. 101,8 102,6 100 304,4
15. Vachtová Sabina 04 40678 Černovice 103,9 101,2 99,2 304,3
16. Hájek Jan 04 41154 SSK Stromovka Č.B. 102,7 99 102,4 304,1
17. Hepal Adam 04 42429 SSK DDM Kolín 102,7 97,1 98,7 298,5
18. Kratochvílová Vanesa 05 42290 SSK Bechyně 99,6 97,1 100,7 297,4
19. Buneš Jakub 05 42293 SSK Bechyně 96 93,6 96 285,6
 
Kategorie : VzPu 30 MIX
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.
1. Soukupová Iveta 02   SSK Stromovka Č.B. 101,5 100,8 103 305,3
2. Zmátlo Matěj 01   SSK DDM Kolín 101,9 101,6 101,1 304,6
3. Jandová Šárka 98   Černovice 102 100,6 99,9 302,5
4. Novotný Lukáš 03   SSK DDM Kolín 99,3 101,3 101,3 301,9
5. Nedvěd Matěj 03   SSK Stromovka Č.B. 100,1 102,1 98,6 300,8
6. Jiráková Vlaďka 98   Černovice 95,6 101,5 101,8 298,9
7. Zíka Petr 02   Černovice 99,4 100,3 98,8 298,5
8. Michálková Kateřina 00   Černovice 99,1 99,6 95,9 294,6
9. Klimeš Dominik 98   Černovice 97,1 99,1 96,4 292,6
10. Helus Martin 04   SSK Dukla Plzeň 90,7 99,7 99,5 289,9
11. Němcová Kateřina 01   SSK Stromovka Č.B. 94,3 96,9 92,8 284
Hlavní rozhodčí: Přibyl Miloslav B-0133