Pohár AVZO Horní Cerekev

Horní Cerekev   24. 2. 2018
VzPu 30 vleže, VzPu 40
Kategorie : VzPu 30 vleže do 10ti let
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3. Celk.CT
1. Dvořák Pavel 09 AVZO Horní Cerekev 96 94,5 89,9   280,4 8
2. Vaňková Lucie 09 AVZO Horní Cerekev 91,7 88,1 90,7   270,5 8
3. Vrba Kvido 08 AVZO Horní Cerekev 91 91,6 84,6   267,2 2
4. Zeman Patrik 09 AVZO Horní Cerekev 90 82,4 69,8   242,2 2
5. Vlček Tomáš 09 AVZO N.Město na M. 74,1 72,1 69,4   215,6 2
6. Havlíček Pavel 08 AVZO N.Město na M. 60,5 60,8 56,7   178  
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3. Celk.CT
1. Plocek David 06 AVZO Horní Cerekev 103,3 104,5 103,6   311,4 27
2. Váňa Tomáš 07 AVZO Horní Cerekev 101,5 102,4 101,4   305,3 18
3. Prokeš Karel 07 AVZO Černovice 99,5 99,7 101,7   300,9 14
4. Parkanová Kateřina 07 AVZO Horní Cerekev 97,1 100,7 98,7   296,5 8
5. Hrbek Daniel 08 AVZO Černovice 94 100,2 101,7   295,9 12
6. Kubík Adam 06 AVZO Černovice 96,6 89,8 91,6   278 2
7. Havlíček Petr 06 AVZO N.Město na M. 90,7 85,8 87,5   264 2
8. Dvořák Jan 07 AVZO Horní Cerekev 90,3 82,9 85,6   258,8 2
9. Kafková Adéla 08 AVZO Černovice 86 83,2 85,2   254,4 1
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3. Celk.CT
1. Janů Karolína 04 AVZO Černovice 105,1 103,8 106,6   315,5 28
2. Hodinová Kateřina 05 AVZO Černovice 104,9 105,1 105,3   315,3 28
3. Jandová Dominika 04 AVZO Černovice 103,9 106,6 104,6   315,1 29
4. Lemberk Matěj 04 AVZO Černovice 103,9 104 102,9   310,8 25
5. Nymburská Pavlína 05 AVZO Černovice 103,9 103,3 102,8   310 21
6. Venkrbec Petr 04 AVZO Horní Cerekev 103,5 103,2 102,4   309,1 23
7. Uhlíř Patrik 05 SSK Třešť 103,7 101,6 103,3   308,6 19
8. Vachtová Sabina 04 AVZO Černovice 100,7 103 101,7   305,4 17
9. Kolářová Tereza 05 AVZO Černovice 100,6 101,4 102,4   304,4 17
10. Římal Adam 05 AVZO Černovice 100,2 101,3 101,2   302,7 14
11. Lukeš Filip 04 AVZO N.Město na M. 100,7 97,5 95,6   293,8 12
 
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.Celk.CT
1. Vlčková Michaela 01 AVZO Horní Cerekev 100,4 98,6 101,4 99,8 400,2 16
2. Zíka Petr 02 AVZO Černovice 97,5 97 99,3 99,4 393,2 14
3. Dufek Petr 00 AVZO N.Město na M. 96,7 100 94,9 85,3 376,9 9
4. Havelková Radka 01 AVZO N.Město na M. 92 97,1 94,2 92,9 376,2 8
5. Váňová Diana 02 AVZO Horní Cerekev 89,9 96,4 96,4 90,2 372,9 5
Hlavní rozhodčí: Milan Matějka B 1609