Mistrovství ČR 2018 - vzduchovky

Plzeň    10.3. a 11.3.2018
VzPu, VzPi 60, 40
Kategorie : VzPi 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Těhan Tomáš 89 0370-Dukla Plzeň 94 96 97 96 97 96 576 232,3
2. Hejna David 93 0224-Policie ČR Ostrava 95 95 91 92 94 94 561 232,1
3. Petera Lubomír 76 0646-Orličtí Ostrostřelci 92 93 94 96 95 92 562 212,3
4. Boháček Jiří 74 0019-Boletice nad Labem 96 95 94 93 93 92 563 193,4
5. Kubeš Martin 67 0232-RAPID Plzeň 91 92 95 93 95 96 562 172,9
6. Ondruška Jan 94 0377-Frenštát 95 97 94 96 96 95 573 150,6
7. Červenka Rostislav 79 0145-Zlín 95 94 94 95 94 92 564 130,2
8. Maštera Aleš 81 0584-Třebíč-Poušov 92 95 95 96 96 94 568 109,8
9. Skopový Pavel 69 0232-RAPID Plzeň 93 94 94 94 92 93 560  
10. Světlík Pavel 85 0370-Dukla Plzeň 92 95 92 93 94 93 559  
11. Geleti Jiří 63 0176-Plzeň střed z.s. 95 93 94 94 90 93 559  
12. Forman Josef 60 0205-Mladá Boleslav 93 93 92 94 95 91 558  
13. Vitula Radim 83 0023-Praha 6 92 97 91 96 90 92 558  
14. Filipovský Jiří 70 0715-TS Bílina 93 92 95 90 92 95 557  
15. Kraus Ladislav 77 0370-Dukla Plzeň 94 90 92 96 91 93 556  
16. Polách Jan 88 0543-Louny - město 94 93 92 92 95 90 556  
17. Kužvart Pavel 63 0640-Akademia Praha 91 93 94 94 92 91 555  
18. Mitev Jan 90 0750-Slavkov u Brna 91 88 96 95 91 94 555  
19. Meca Marek 89 0374-TATRA Kopřivnice 90 92 93 96 91 92 554  
20. Bláha Tomáš 80 0038-Ústí nad Labem 90 93 88 95 90 97 553  
21. Bena Martin 72 0027-DELTA Praha 91 94 94 90 92 92 553  
22. Wollmann Petr 81 0235-Ostrava-Vítkovice 91 89 89 95 94 95 553  
23. Tenk Lukáš 94 0224-Policie ČR Ostrava 89 95 96 94 87 92 553  
24. Krbec Vít 64 0885-ELÁN Olomouc 90 91 95 92 94 91 553  
25. Bechyně Petr 72 0105-Kolín 93 95 91 94 88 90 551  
26. Ruffer Jaroslav 84 0019-Boletice nad Labem 93 92 92 88 93 93 551  
27. Andrušík Ivan 65 0109-Sedlčany 87 93 93 91 93 93 550  
28. Fitzbauer Jakub 88 0105-Kolín 88 92 93 91 91 94 549  
29. Mach Stanislav 74 0095-Škoda Vrchlabí 91 88 91 92 93 93 548  
30. Středa Roman 73 0095-Škoda Vrchlabí 91 89 98 91 89 90 548  
31. Zábranský Milan 75 0715-TS Bílina 91 95 87 91 90 94 548  
32. Fidranský Richard 81 0437-Stará Lysá 90 96 93 89 88 91 547  
33. Hubáček Pavel 57 0715-TS Bílina 89 92 92 94 93 87 547  
34. Pecheritsa Vadim 72 0893-Praha 90 89 95 90 90 92 546  
35. Kožíšek Petr 64 0543-Louny - město 90 92 90 93 91 88 544  
36. Trnka Tomáš 66 0069-DUEL Praha 91 94 90 93 95 81 544  
37. Sáblík Rostislav 62 0693-Valašské Klobouky 89 88 89 92 95 90 543  
38. Hrabalík Pavel 81 0145-Zlín 93 94 87 91 90 88 543  
39. Fidler Tomáš 88 0019-Boletice nad Labem 89 91 92 90 87 94 543  
40. Skýva Martin 93 0353-Pelhřimov 89 90 90 90 91 92 542  
41. Bernát Rudolf 51 0652-Jemnice 89 92 89 93 93 86 542  
42. Bartoš David 70 0235-Ostrava-Vítkovice 95 92 92 89 90 83 541  
43. Padevět Jiří 80 0069-DUEL Praha 96 88 90 92 91 84 541  
44. Janošťák Štefan 61 0328-Rožnov 85 89 91 92 91 93 541  
45. Filouš Michal 90 0119-Pomezí 93 90 94 87 90 86 540  
46. Tellinger Lumír 56 0132-Hradec 88 89 91 90 87 95 540  
47. Budera Michael 68 0006-TMS Pardubice 92 91 88 91 90 88 540  
48. Jech Jaromír 57 0023-Praha 6 89 90 91 90 90 90 540  
49. Šmejda Jaroslav 55 0095-Škoda Vrchlabí 90 93 85 95 87 89 539  
50. Kolín Jiří 69 0105-Kolín 87 90 90 94 88 88 537  
51. Janča Oldřich 87 0885-ELÁN Olomouc 89 90 91 92 89 84 535  
52. Seidel Vojtěch 93 0095-Škoda Vrchlabí 88 85 91 94 91 86 535  
53. Voříšek Jan 91 0405-Chomutov 84 90 91 90 92 88 535  
54. Prokeš David 97 0101-TOS Kuřim 93 86 90 88 94 84 535  
55. Hlaváček Zdeněk 54 0523-Duchcov 88 90 93 88 89 86 534  
56. Janda Martin 77 0353-Pelhřimov 88 90 88 88 87 91 532  
57. Smetana Jaromír 61 0232-RAPID Plzeň 84 89 88 88 90 93 532  
58. Packan Petr 50 0069-DUEL Praha 85 88 90 89 90 89 531  
59. Karfík Zdeněk 77 0587-UNITOP Louny 83 89 91 90 88 89 530  
60. Půlpán Slavomír 85 0095-Škoda Vrchlabí 88 89 85 86 92 87 527  
61. Černý Petr 63 0398-Horní Benešov 89 85 90 82 89 91 526  
62. Křikava Ivan 62 0069-DUEL Praha 87 89 87 93 86 84 526  
63. Ambrož David 76 0523-Duchcov 85 86 88 89 88 89 525  
64. Hrdlička Zbyněk 78 0073-Uherský Brod 86 92 91 82 86 88 525  
65. Chmel Karel 45 0300-Sport Písek 86 86 87 89 87 89 524  
66. Fiala Vlastislav 53 0232-RAPID Plzeň 85 88 90 86 88 87 524  
67. Průša Josef 52 0437-Stará Lysá 85 84 87 89 87 86 518  
68. Lacký Antonín 59 0132-Hradec 85 85 85 88 87 85 515  
69. Rostás Michal 61 0015-Plzen-Slovany 84 87 82 91 80 84 508  
 
Kategorie : VzPi 60 junioři
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Tupý Antonín 99 0370-Dukla Plzeň 95 92 93 97 90 95 562 238,7
2. Sochor Jakub 00 0370-Dukla Plzeň 93 96 89 90 96 91 555 233,5
3. Krsek Kryštof 99 0398-Horní Benešov 96 96 92 97 95 93 569 213,9
4. Jonák Vojtěch 99 0175-Benešov 96 93 90 96 94 89 558 193,8
5. Schejbal Pavel 00 0012-Olymp Plzeň 93 90 93 92 91 94 553 173,9
6. Vildomec Jan 01 0126-Opava 93 94 93 95 91 90 556 153,6
7. Hala Petr 01 0377-Frenštát 91 93 92 91 93 91 551 130,5
8. Skotnica Filip 98 0368-Poruba, Skalka 89 93 91 93 94 91 551 109,4
9. Rampula Matěj 00 0545-Břidličná 94 92 92 92 92 89 551  
10. Šebek Petr 98 0015-Plzen-Slovany 92 90 88 93 94 92 549  
11. Kasala Štefan 98 0353-Pelhřimov 93 86 92 93 93 92 549  
12. Strachota Filip 99 0095-Škoda Vrchlabí 93 91 94 91 90 90 549  
13. Chmel Petr 98 0069-DUEL Praha 91 92 90 93 91 90 547  
14. Müller Filip 99 0370-Dukla Plzeň 92 89 91 91 87 90 540  
15. Plíšek Jindřich 99 0200-Manušice 93 87 88 91 89 90 538  
16. Bujok Martin 00 0373-KOVONA Karviná 90 90 91 90 86 88 535  
17. Hlaváč Stanislav 99 0069-DUEL Praha 92 83 85 87 89 94 530  
18. Koprivnikar Jiří 01 0905-Liberec 87 88 84 86 88 88 521  
19. Černohorský Vojtěch 99 0132-Hradec 89 83 85 88 92 82 519  
20. Rottenberg Jakub 99 0405-Chomutov 85 89 80 86 90 86 516  
21. Klech Vojtěch 98 0398-Horní Benešov 86 87 84 84 82 83 506  
 
Kategorie : VzPi 60 ženy
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Musilová Michaela 89 0370-Dukla Plzeň 91 97 92 91 91 92 554 239,7
2. Říhová Lucie 80 0069-DUEL Praha 95 90 90 94 88 95 552 230,4
3. Jonáková Šárka 92 0370-Dukla Plzeň 91 96 93 90 93 96 559 210,1
4. Ježková Jitka 91 0545-Břidličná 92 89 93 96 92 96 558 189,7
5. Krykorková Markéta 95 0812-ASTRA Bruntál 94 94 93 93 89 93 556 167,6
6. Kožuchová Karolina 81 0772-Liberec KPK 96 93 93 93 91 95 561 147,3
7. Červenková Renata 74 0069-DUEL Praha 95 94 97 93 90 90 559 129,3
8. Königová Marcela 64 0398-Horní Benešov 92 93 92 92 93 97 559 106,2
9. Gajanová Lenka 82 0353-Pelhřimov 92 93 91 89 93 92 550  
10. Získalová Silvie 96 0370-Dukla Plzeň 89 93 92 89 93 93 549  
11. Zámyslická Jarmila 70 0069-DUEL Praha 91 92 93 90 90 93 549  
12. Skopová Lenka 86 0015-Plzen-Slovany 92 89 91 96 87 91 546  
13. Nosová Martina 81 0523-Duchcov 87 91 92 93 93 90 546  
14. Netrvalová Kristýna 94 0069-DUEL Praha 88 92 85 95 91 94 545  
15. Heinrichová Michala 92 0370-Dukla Plzeň 93 92 92 90 89 89 545  
16. Veverková Lucie 74 0353-Pelhřimov 88 84 96 90 94 90 542  
17. Hojdíková Hedvika 96 0054-Hradec Králové 91 90 87 90 91 93 542  
18. Sobkova Izabela 96 0158-OLZA Třinec 89 88 87 90 96 88 538  
19. Baumgartnerová Sára 97 0069-DUEL Praha 91 88 88 84 95 86 532  
20. Fialová Martina 66 0126-Opava 88 83 88 91 90 89 529  
21. Hromadová Tereza 94 0126-Opava 89 88 93 87 89 82 528  
22. Petříková Tereza 94 0095-Škoda Vrchlabí 92 91 88 83 88 84 526  
23. Hromadová Marie 88 0126-Opava 87 86 89 87 82 92 523  
24. Poláchová Markéta 88 0543-Louny - město 86 90 87 83 84 91 521  
25. Vlachová Alena 72 0013-DDM Praha 5 89 82 85 84 90 86 516  
26. Kořínková Anna 96 0405-Chomutov 89 84 79 80 90 93 515  
27. Dragounová Jana 80 0523-Duchcov 86 83 83 86 84 92 514  
28. Ticháčková Iveta 73 0192-Nová Paka 77 80 90 87 82 78 494  
29. Strnadová Petra 76 0232-RAPID Plzeň 82 70 80 72 78 69 451  
 
Kategorie : VzPu 60 junioři
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Nepejchal Filip 99 0012-Olymp Plzeň 103,8 103 103,6 104,2 103,3 102,9 620,8 250,5
2. Tichý Radek 99 0012-Olymp Plzeň 104,4 103 103,4 101,6 102,1 101,2 615,7 248
3. Morávek Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 99,3 101,6 99,5 102,1 103,3 102,5 608,3 224,7
4. Cestr Jan 00 0012-Olymp Plzeň 101,1 102,3 103,6 101,6 98,7 102,1 609,4 201,4
5. Přívratský Jiří 01 0079-OLYMPIA 101,1 101,3 103,7 103 103,9 104 617 181,1
6. Mikulčík Radek 99 0370-Dukla Plzeň 103,5 103,8 103,9 103 103,7 104,1 622 159,8
7. Rotrekl Filip 01 0006-TMS Pardubice 100 103,4 102 104,1 104,1 102,9 616,5 136,8
8. Zmátlo Matěj 01 0045-DDM Kolín 99,9 101,9 100,3 100,5 101 100 603,6 112
9. Čalkovský Mojmír 00 0190-Přezletice 100,9 98,1 103 99,7 101,8 100 603,5  
10. Matoška Michal 99 0368-Poruba, Skalka 100,2 100 101,2 101,4 100,4 99,9 603,1  
11. Hanke Lukáš 02 0004-Ostroj Opava 102,3 100,7 99,4 97,1 100,9 100,8 601,2  
12. Valenta Adam 99 0015-Plzen-Slovany 101 99,2 96,7 100,6 100 102 599,5  
13. Toman Matěj 98 0370-Dukla Plzeň 101,3 99,4 100,8 98,9 99,3 99,6 599,3  
14. Mokriš Benjamin 99 0013-DDM Praha 5 101,2 97,4 96,7 99,2 103 101,6 599,1  
15. Kořínek Rudolf 01 0012-Olymp Plzeň 98,4 96,8 97,2 95,9 100,9 99,9 589,1  
16. Kliment Dominik 98 0348-Brandýs nad Labem 95,5 97,1 98,6 100,1 98,8 94,5 584,6  
17. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice 94,2 99,5 98 96 97,7 96,4 581,8  
18. Zemánek Martin 99 0079-OLYMPIA 87,9 98,1 100,9 96,3 98,2 98,9 580,3  
19. Demjan Radek 98 0348-Brandýs nad Labem 97,1 95,7 89,4 95,2 98,3 96,4 572,1  
 
Kategorie : VzPu 60 ženy
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Mazurová Nikola 94 0370-Dukla Plzeň 105,4 105,2 104,9 103,8 103,9 103,4 626,6 249
2. Brabcová Aneta 92 0012-Olymp Plzeň 101,7 104,4 103,7 104,1 105,7 103,5 623,1 247,8
3. Švecová Lucie 81 0370-Dukla Plzeň 101,8 103,1 102,1 102,9 103,6 101,4 614,9 220,8
4. Janoušková Kateřina 96 0366-Ruprechtice 103,5 101,6 101,9 97,8 101,6 102 608,4 199,2
5. Slezáková Blanka 89 0294-Meziboří 98,8 98,9 101,1 99,9 102,8 103,2 604,7 178,4
6. Jandová Šárka 98 0202-Černovice 100,3 101,1 101,7 100,6 100,3 100,1 604,1 135,3
7. Rýglová Anna 94 0032-Bohemia Poděbrady 99,2 101,3 101,1 101,6 99,7 100,2 603,1 116,5
8. Nykrýnová Markéta 94 0162-Slatina Brno 97,6 101,1 101,6 98,6 101 102,5 602,4 156,6
9. Kailová Michaela 99 0200-Manušice 101,6 100,4 100,8 101,9 101,1 96,3 602,1  
10. Širlová Michaela 95 0200-Manušice 101,1 99 99,6 101,8 101,2 99,1 601,8  
11. Dlabková Alžběta 86 0054-Hradec Králové 101,6 100,9 99,8 101,2 98,4 99,2 601,1  
12. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice 99,8 96,2 100,2 102,8 100,2 101,7 600,9  
13. Havlová Michaela 91 0162-Slatina Brno 101,3 100,1 99,1 99 100,1 101,1 600,7  
14. Smetanová Veronika 95 0551-Nivnice 99,1 98,2 101,6 100,9 100,1 97,8 597,7  
15. Jechová Marie 90 0032-Bohemia Poděbrady 96,8 98,9 101,6 100 101,4 98,4 597,1  
16. Hubená Šárka 77 0200-Manušice 98,4 99,8 99 97,9 99,8 101,2 596,1  
17. Franceová Kateřina 95 0056-Cosmanos 96,6 100,3 98,3 98,5 100,1 99,4 593,2  
18. Šubrtová Daniela 93 0190-Přezletice 98,6 96,1 98,4 97 102 99,5 591,6  
19. Kožuriková Daniela 87 0032-Bohemia Poděbrady 98,4 97,2 96,4 100,9 94,5 98,7 586,1  
20. Hustáková Jaroslava 92 0013-DDM Praha 5 96,9 98,9 97,6 94,9 99,4 98,2 585,9  
21. Štichová Lucie 84 0200-Manušice 96,7 94,5 98 100,2 98,3 94,3 582  
22. Krejčová Ivana 75 0420-Teplice 94,3 92,7 91,6 98 97,5 99,5 573,6  
23. Haluška Iva 78 0200-Manušice 88,7 91,8 88,8 87,3 93,4 100,1 550,1  
 
Kategorie : VzPu 40 starší dorostenci
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Brauner Tomáš 00 0123-OLYMPIA Brno   102,5 102 100,3 100,2   405  
2. Kubr Josef 01 0366-Ruprechtice   102,7 99,5 100,4 99,6   402,2  
3. Puhlovský Jiří 01 0253-Sezemice   95,3 99,4 101,8 102,6   399,1  
4. Grebeníček Marek 00 0887-ZŠ - Trnava   98,5 101,6 98,6 99,4   398,1  
5. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno   100,2 99,7 96,7 101,4   398  
6. Malchárek Matěj 02 0004-Ostroj Opava   101,4 100,4 98,3 97,7   397,8  
7. Žižka Ivan 00 0013-DDM Praha 5   99,3 98 97,6 98,6   393,5  
8. Helešic Jaroslav 02 0162-Slatina Brno   100 97,6 97 98,4   393  
9. Bauer Adam 01 0190-Přezletice   97,7 95,2 101,4 98,1   392,4  
10. Šindler Jiří 02 0368-Poruba, Skalka   96,8 96,9 98,9 99,6   392,2  
11. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs nad Labem   93,6 96,7 101,1 99,8   391,2  
12. Jílek Matouš 00 0069-DUEL Praha   99,5 98,7 94,8 98,2   391,2  
13. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice   95,6 97 97,7 99,7   390  
14. Vaněk David 01 0370-Dukla Plzeň   101,6 97,1 95,5 95,5   389,7  
15. Pospíšek Jaroslav 01 0162-Slatina Brno   93,6 95,8 97,2 99   385,6  
16. Nykl Lukáš 01 0045-DDM Kolín   94,9 95,8 93,2 100,2   384,1  
17. Novák Ondřej 00 0162-Slatina Brno   94,7 92,9 95,4 98,9   381,9  
18. Parkan Daniel 01 0370-Dukla Plzeň   93,1 94,9 98,5 95,3   381,8  
19. Kasipovič Antonio 01 0015-Plzen-Slovany   96,3 91 99,3 93,7   380,3  
20. Chaloupka Viktor 00 0386-Březolupy   93,1 92,3 95,7 97,8   378,9  
21. Dvořák Tomáš 00 0045-DDM Kolín   97,3 88,8 89,7 92,8   368,6  
22. Dufek Petr 00 0030-Nové Město n.M.   91,1 88,6 96,4 92,5   368,6  
23. Koudelka Ondřej 00 0294-Meziboří   83,3 94,7 95,6 92,4   366  
 
Kategorie : VzPu 40 starší dorostenky
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice   103,2 103 103,2 103,6   413  
2. Opluštilová Marie 02 0162-Slatina Brno   101,4 103,7 101,7 102,7   409,5  
3. Kasipovičová Anne 01 0015-Plzen-Slovany   100,9 102,1 102 101,5   406,5  
4. Kalovská Magdaléna 00 0162-Slatina Brno   102,5 99,8 102,1 99,7   404,1  
5. Chytilová Babeta 01 0162-Slatina Brno   100,1 100,6 100,7 99,2   400,6  
6. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice   96,3 101 99,6 103,2   400,1  
7. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh   100,8 99,5 100,2 99,2   399,7  
8. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev   100,7 98,4 100,8 96,7   396,6  
9. Ramešová Kateřina 01 0294-Meziboří   100,7 96,3 99,7 99,8   396,5  
10. Dajčarová Sabina 01 0162-Slatina Brno   97,9 96,9 99,4 101,7   395,9  
11. Hanzová Tereza 00 0013-DDM Praha 5   98,1 98,8 98,3 100,5   395,7  
12. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň   98,9 100,4 98,3 97,8   395,4  
13. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice   97,6 98,3 101,9 97,4   395,2  
14. Krumposová Hana 01 0370-Dukla Plzeň   96,3 98,6 98,7 101,3   394,9  
15. Němcová Kateřina 01 0301-České Budějovice   100 97,9 98,8 97,2   393,9  
16. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice   96,8 96,1 99,8 97,3   390  
17. Havelková Radka 01 0030-Nové Město n.M.   94,9 94,3 99,8 97,2   386,2  
18. Nováková Lenka 00 0105-Kolín   102 93,4 93 95,9   384,3  
19. Zajacová Eliška 02 0258-UNITOP Sokolov   95,1 97,1 98,6 93,5   384,3  
20. Martínková Karolína 04 0200-Manušice   99,5 92,4 92,7 92,7   377,3  
21. Čížková Irena 00 0013-DDM Praha 5   91,5 90,3 93,8 87,7   363,3  
 
Kategorie : VzPu 40 mladší dorostenci
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Kupec Ondřej 03 0205-Mladá Boleslav   102,9 101,2 102,3 102,9   409,3  
2. Křivánek Richard 03 0123-OLYMPIA Brno   101,7 101,2 100,8 104,5   408,2  
3. Nedvěd Matěj 03 0301-České Budějovice   101,3 101 102,5 103,1   407,9  
4. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice   103,1 102,4 100,9 100,7   407,1  
5. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín   102,1 98,9 101,5 101,1   403,6  
6. Zíka Petr 02 0202-Černovice   100 99,9 99,2 102,3   401,4  
7. Helikar Jan 03 0200-Manušice   100,5 100 100,2 100,2   400,9  
8. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín   98,6 98,2 97,7 102,2   396,7  
9. Pírek Martin 02 0200-Manušice   100 100,3 98,2 97,7   396,2  
10. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice   98,3 97,3 102 97,3   394,9  
11. Říha Jakub 02 0049-Vlašim   99,6 97,8 97,2 99,2   393,8  
12. Goldšmíd Ondřej 02 0348-Brandýs nad Labem   101,8 98,6 94,6 96,6   391,6  
13. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec n.N.   97,5 95,3 99,9 98,7   391,4  
14. Raboch Vít 03 0190-Přezletice   99,9 95,2 95,9 97,8   388,8  
15. Hlaváček Jakub 02 0210-Uherský Ostroh   94,2 94,8 100 99,3   388,3  
16. Schröpfer František 02 0182-Přerov   97,9 97,1 97,3 94,8   387,1  
17. Helus Martin 04 0370-Dukla Plzeň   98,7 94,4 96,3 96,6   386  
18. Kalný Radek 02 0210-Uherský Ostroh   96,5 98,2 95,5 95,5   385,7  
19. Prokop Ondřej 04 0200-Manušice   92,7 97,5 98,9 95,6   384,7  
20. Stejskal Václav 03 0294-Meziboří   100,5 94,5 96 93,2   384,2  
21. Mark Rudolf 03 0200-Manušice   98,5 95,8 93,7 96,1   384,1  
22. Netušil David 03 0370-Dukla Plzeň   92,7 98,1 96,3 94   381,1  
23. Záborec Vojtěch 04 0905-Liberec   96,5 93,3 95,2 93,5   378,5  
24. Chod Matěj 03 0735-Staré Sedlo   95,2 94,8 94,5 92,6   377,1  
25. Žůrek Martin 03 0210-Uherský Ostroh   96,8 92,5 90,4 95,9   375,6  
26. Ludvík Matěj 03 0735-Staré Sedlo   96,5 93,9 95,7 89,1   375,2  
27. Haničák Matěj 03 0899-Ročov   92,8 90,3 96,2 95,7   375  
28. Bandas Matěj 04 0200-Manušice   93 93,3 91,4 96,2   373,9  
29. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín   90,6 92,7 97,7 92   373  
30. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice   91,7 97,8 90,9 92,4   372,8  
31. Horák Lukáš 04 0205-Mladá Boleslav   90 91 92,1 94,8   367,9  
32. Kahan Petr 03 0055-Jablonec n.N.   89,3 94,2 92,9 90,2   366,6  
33. Hudymač Jakub 03 0004-Ostroj Opava   93,1 89 95,6 88,4   366,1  
34. Novák Matěj 03 0004-Ostroj Opava   93,8 84,2 94,6 92,2   364,8  
35. Dudák Grigorij 03 0348-Brandýs nad Labem   89,5 92,8 87,1 94,9   364,3  
36. Poláček Daniel 03 0205-Mladá Boleslav   92,5 90,7 92,2 87,5   362,9  
37. Quis Vojtěch 02 0004-Ostroj Opava   83 93,6 89 96,5   362,1  
38. Heřman Ondřej 02 0348-Brandýs nad Labem   82,5 92,3 93,9 92,2   360,9  
39. Lepič Václav 02 0370-Dukla Plzeň   89,3 95 82,3 93,3   359,9  
40. Humeš Adam 04 0190-Přezletice   92,5 82,5 86,9 89,4   351,3  
41. Gerych Jakub 04 0887-ZŠ - Trnava   82,6 89,3 88,4 88,7   349  
42. Rusňák Matěj 03 0205-Mladá Boleslav   70,8 78,1 85,8 90,4   325,1  
43. Mazánek Filip 04 0200-Manušice   84,2 71,3 77,7 81,5   314,7  
44. Polák Martin 02 0032-Bohemia Poděbrady   78 69 73,3 69,2   289,5  
 
Kategorie : VzPu 40 mladší dorostenky
Poř.JménoNar.SSK 1. 2.3.4. Celk. 
1. Zrůstová Adéla 03 0253-Sezemice   103,1 104 102,7 98,4   408,2  
2. Bakešová Natálie 03 0012-Olymp Plzeň   99,3 101,5 104,5 98,7   404  
3. Procházková Anna 03 0123-OLYMPIA Brno   99,9 102 101,8 100,1   403,8  
4. Licková Nikola 02 0253-Sezemice   96,9 99,8 101,9 103,8   402,4  
5. Soukupová Iveta 02 0301-České Budějovice   100,2 102,2 99,9 99,7   402  
6. Jelínková Aneta 02 0054-Hradec Králové   100,5 102,1 98 101,1   401,7  
7. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec n.N.   101 99,9 100,6 100,1   401,6  
8. Netrvalová Ludmila 04 0370-Dukla Plzeň   102,4 96,8 101,6 99,8   400,6  
9. Pintová Amálie 03 0735-Staré Sedlo   101 98,6 96,7 100,2   396,5  
10. Dubská Barbora 04 0055-Jablonec n.N.   100,5 99,2 100,4 96,1   396,2  
11. Linhartová Magdalena 02 0205-Mladá Boleslav   101 98,6 97 97,2   393,8  
12. Blažíčková Veronika 03 0370-Dukla Plzeň   98,7 96,1 100 98,4   393,2  
13. Benová Klára 02 0027-DELTA Praha   98,1 97,1 98,4 99,2   392,8  
14. Beníšková Klára 03 0004-Ostroj Opava   97,7 97,9 96,1 100,5   392,2  
15. Boháčková Klára 04 0905-Liberec   94,4 99,7 97,7 100,2   392  
16. Škrobánková Bára 04 0079-OLYMPIA   95 97,8 96 102,2   391  
17. Mikulčíková Kateřina 04 0905-Liberec   97,2 97,8 96,7 97   388,7  
18. Vadinská Denisa 04 0045-DDM Kolín   98,5 97,1 95 96,6   387,2  
19. Tmejová Eliška 02 0253-Sezemice   98,2 95,6 96,9 96,2   386,9  
20. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov   95,2 97,4 98,9 95,1   386,6  
21. Janoušková Kateřina 04 0205-Mladá Boleslav   94 100,1 95,3 95,1   384,5  
22. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev   94,9 97,4 93,7 97,3   383,3  
23. Lažanová Valérie 03 0049-Vlašim   92,7 95,2 97,5 97,2   382,6  
24. Hájková Barbora 03 0045-DDM Kolín   88,6 95,7 98,9 99   382,2  
25. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec n.N.   92,4 98,7 88 99,2   378,3  
26. Malinovská Marie 03 0905-Liberec   98,8 93,9 97,2 88,4   378,3  
27. Valášková Eva 04 0205-Mladá Boleslav   92,3 91,5 95,8 96,9   376,5  
28. Kočí Adéla 02 0055-Jablonec n.N.   91,6 95,7 92 96,1   375,4  
29. Přívratská Milada 03 0079-OLYMPIA   95,1 93,5 94,7 91,7   375  
30. Šetková Markéta 03 0258-UNITOP Sokolov   90,7 92,9 90,2 94,2   368  
31. Nováková Karolína 03 0105-Kolín   92,9 92,6 90,8 91,2   367,5  
32. Svozilová Alice 03 0027-DELTA Praha   93,2 92,7 93,7 87,4   367  
Kategorie : Družstva - VzPu 60 muži
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Dukla Plzeň Těhan -576 Světlík -559 Kraus -556 1691
2. Moravskoslezské KS A Ondruška -573 Hejna -561 Tenk -553 1687
3. Ústecké KS A Boháček -563 Polách -556 Bláha -553 1672
4. SSKP Rapid Plzeň Kubeš -562 Skopový -560 Smetana -532 1654
5. SSK Bílina Filipovský -557 Zábranský -548 Hubáček -547 1652
6. Zlínské KS Červenka -564 Hrabalík -543 Sáblík -543 1650
7. KS Praha Kužvart -555 Bena -553 Jech -540 1648
8. SSK Kolín Bechyně -551 Fitzbauer -549 Kolín -537 1637
9. SSK Vrchlabí Středa -548 Mach -548 Šmejda -539 1635
10. SSK Duel Praha B Chmel -547 Trnka -544 Padevět -541 1632
11. SSK Pelhřimov Kasala -549 Skýva -542 Janda -532 1623
12. Ústecké KS B Kožíšek -544 Fidler -543 Voříšek -535 1622
13. Moravskoslezské KS B Meca -554 Tellinger -540 Lacký -515 1609
14. SSK Duel Praha A Packan -531 Hlaváč -530 Křikava -526 1587