Mistrovství ČR 2018 mládeže

Plzeň    24.3.2017
VzPu 30 vleže
Kategorie : chlapci do 14 let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.Fin.CT
1. De Gregorio Guido 04 40714 0123 - Patriot Brno 103,5 104,7 105 313,2 250,9 26
2. Suljejmani Arben 04 40780 0370 - Dukla Plzeň 103,8 105,1 105,1 314 250,1 25
3. Veselý Lukáš 04 41090 0370 - Dukla Plzeň 105,7 104,4 103,6 313,7 229,8 26
4. Bandas Matěj 04 41064 0200 - Manušice 104,7 103,6 105,3 313,6 208,7 25
5. Lidák Bartoloměj 04 41880 0253 - Sezemice 103,7 103,2 106,3 313,2 187 27
6. Kahoun Matyáš 04 41111 0049 - Vlašim 105 105,6 103,7 314,3 164,9 23
7. Helus Martin 04 41669 0370 - Dukla Plzeň 105,2 102,4 105,5 313,1 144,7 25
8. Kučera Adam 05 40766 0200 - Manušice 104,8 103,3 104,8 312,9 124,5 25
9. Zaplatílek Ondřej 04 40713 0162 - Slatina Brno 105 103,5 104,4 312,9   27
10. Běhal Daniel 05 41614 0060 - Věžky 103,3 103,6 105,7 312,6   24
11. Němec Jakub 05 41061 0200 - Manušice 104,7 104,5 103,1 312,3   25
12. Záborec Vojtěch 04 41244 0905 - Liberec 100,4 105,7 106 312,1   24
13. Nekola Radek 05 41428 0370 - Dukla Plzeň 103,8 102,8 105,3 311,9   24
14. Hlinka Adam 05 41077 0370 - Dukla Plzeň 102,9 103,3 105,5 311,7   22
15. Škuláň Filip 05 42062 0551 - Nivnice 102,3 104,1 105,3 311,7   25
16. Houžvička Filip 04 41163 0032 - Bohemia Poděbrady 103,9 103,8 104 311,7   25
17. Dědoch Antonín 05 42322 0368 - Poruba, Skalka 104 102,9 104,5 311,4   23
18. Frolík Jakub 04 41816 0301 - České Budějovice 103,5 103,4 104,3 311,2   24
19. Němec Lukáš 05 40456 0301 - České Budějovice 103,2 103,9 104,1 311,2   27
20. Vaněk František 05 41320 0055 - Jablonec n.N. 103,2 103,2 104,5 310,9   25
21. Hubáček Jiří 05 41094 0370 - Dukla Plzeň 103 104 103,8 310,8   25
22. Hálka Lukáš 05 41660 0210 - Uherský Ostroh 103,3 104,1 103 310,4   22
23. Hromada Jindřich 05 40922 0301 - České Budějovice 103,1 104 103,2 310,3   22
24. Lemberk Matěj 04 40680 0202 - Černovice 103,8 103,8 102,7 310,3   24
25. Novák Alexander 05 41354 0348 - Brandýs n.L. 103,9 102,8 103,4 310,1   22
26. Halíček Josef 05 41407 0210 - Uherský Ostroh 104,1 103,4 102,5 310   21
27. Podlas Karel 04 40877 0551 - Nivnice 102,1 105 102,7 309,8   20
28. Římal Adam 05 42344 0202 - Černovice 102,6 104,6 102,6 309,8   21
29. Skupien Marek 04 41626 0079 - Olymp Ostrava 103,1 104,3 102,3 309,7   22
30. Gerberg Petr 04 40930 0173 - Klatovy 103,1 103,6 102,9 309,6   22
31. Prokop Ondřej 04 41619 0200 - Manušice 103,6 104,9 101,1 309,6   21
32. Novák Jan 04 40716 0123 - Patriot Brno 103,3 102,3 103,7 309,3   20
33. Hájek Marek 04 41093 0370 - Dukla Plzeň 103,4 102,6 103,1 309,1   21
34. Vojtěch Štěpán 05 42424 0366 - Ruprechtice 102,8 103,5 102,3 308,6   21
35. Herrmann Petr 04 41776 0905 - Liberec 102 103 103,1 308,1   24
36. Kottner Michal 05 41684 0027 - DELTA Praha 103,3 101,6 103,1 308   20
37. Havran Vojtěch 04 41187 0079 - Olymp Ostrava 103,6 101,6 102,7 307,9   19
38. Tarant Pavel 05 40295 0258 - UNITOP Sokolov 103,5 101,1 102,9 307,5   18
39. Svoboda Adam 05 42222 0045 - DDM Kolín 102,5 101,6 103,1 307,2   19
40. Prchal Jakub 04 41815 0301 - České Budějovice 101,4 103,7 101,8 306,9   19
41. Venkrbec Petr 04 41784 0252 - Horní Cerekev 102,4 100,5 103,8 306,7   18
42. Gerych Jakub 04 40473 0887 - ZŠ - Trnava 101,7 104 101 306,7   21
43. Pavlík Matěj 04 40926 0301 - České Budějovice 101,1 102,2 103,3 306,6   18
44. Horák Lukáš 04 42370 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 101,7 102,2 102,4 306,3   20
45. Plíšek Tomáš 04 42431 0038 - Ústí nad Labem 101,5 102,7 102 306,2   18
46. Suk Vojtěch 04 41586 0735 - Staré Sedlo 101,3 101,6 103,2 306,1   18
47. Sysel Vojtěch 05 42392 0162 - Slatina Brno 103 101,9 101,2 306,1   17
48. Šimůnek Štěpán 05 41895 0348 - Brandýs n.L. 100 102,8 103 305,8   18
49. Hladiš Martin 04 40874 0551 - Nivnice 100,5 102,5 102,7 305,7   17
50. Kurzveil Jan 05 41030 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 100,8 102,7 101,9 305,4   16
51. Albrecht Bruno 05 41667 0370 - Dukla Plzeň 101,9 102,3 101,2 305,4   17
52. Hála Vojtěch 05 41353 0348 - Brandýs n.L. 100,5 101,5 103 305   19
53. Hanzlík Richard 05 42289 0200 - Manušice 102,4 100,5 102 304,9   11
54. Prchal Matouš 05 41066 0200 - Manušice 102 101,3 101,5 304,8   17
55. Seidler Vladimír 04 42494 0253 - Sezemice 98 102,9 103,6 304,5   17
56. Svoboda Jakub 04 41152 0301 - České Budějovice 101,3 100,1 102,8 304,2   16
57. Svačina Marek 05 41655 0370 - Dukla Plzeň 102,8 99,2 101,3 303,3   16
58. Hájek Jan 04 41154 0301 - České Budějovice 101,4 102 99,8 303,2   14
59. Marek Jakub 04 42625 0054 - Hradec Králové 98,6 102,3 102,1 303   20
60. Humeš Adam 04 40399 0190 - Přezletice 101,2 100,7 100,9 302,8   17
61. Uhrák Michal 04 42304 0368 - Poruba, Skalka 99,9 101,5 101,3 302,7   15
62. Sysel Matyáš 04 41747 0190 - Přezletice 98,1 100,7 103,7 302,5   17
63. Svoboda Miroslav 04 42405 0190 - Přezletice 101 100,1 101,4 302,5   14
64. Mazánek Filip 04 40142 0200 - Manušice 101,5 101,7 99,3 302,5   12
65. Fusek Patrik 04 41926 0386 - Březolupy 100,2 101,6 100,3 302,1   13
66. Vavruška Pavel 04 42466 0258 - UNITOP Sokolov 101,4 102,2 98,5 302,1   14
67. Gregar Petr 04 42251 0200 - Manušice 97,8 101,6 102,6 302   17
68. Pár Daniel 05 41201 0162 - Slatina Brno 99,9 98,9 103 301,8   16
69. Krochot Daniel 04 41713 0232 - RAPID Plzeň 100,5 99,9 101,2 301,6   15
70. Pušman Samuel 04 41118 0258 - UNITOP Sokolov 101 98,9 100,7 300,6   12
71. Hamerník Adam 04 41846 0301 - České Budějovice 101,8 101,7 96,8 300,3   12
72. Pajer Ladislav 05 41012 0232 - RAPID Plzeň 96,6 98 102 296,6   11
73. Kučera Matyáš 04 42486 0027 - DELTA Praha 99,2 99,3 97,9 296,4   7
74. Jungmann Vojtěch 04 42506 0905 - Liberec 99,4 98 98,3 295,7   9
75. Schejbal Radek 05 41321 0055 - Jablonec n.N. 101,5 99,4 94,4 295,3   14
76. Mraček Jiří 04 40764 0108 - Rakovník 100,4 94,9 98,4 293,7   11
77. Hepal Adam 04 42429 0045 - DDM Kolín 100,5 91 101,8 293,3   15
78. Linhart Petr 05 41287 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 96,5 97,4 99,4 293,3   6
79. Sedláček Matěj 04 41825 0055 - Jablonec n.N. 98,8 98 91,6 288,4   8
 
Kategorie : dívky do 14 let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk.Fin.CT
1. Mikulčíková Kateřina 04 40432 0905 - Liberec 104,2 105 106 315,2 251,7 28
2. Jandová Dominika 04 39745 0202 - Černovice 104,5 105,9 104,4 314,8 250,1 24
3. Boháčková Klára 04 40866 0905 - Liberec 105 106,2 104,6 315,8 228,1 28
4. Rampulová Eliška 04 41205 0162 - Slatina Brno 105,3 105,8 105,3 316,4 207,5 29
5. Vadinská Denisa 04 40236 0045 - DDM Kolín 105,5 104,9 104,8 315,2 186,6 28
6. Kopicová Ema 04 41356 0348 - Brandýs n.L. 105,6 106,2 105,9 317,7 166,2 29
7. Hrtánková Marie 04 41188 0079 - Olymp Ostrava 106 104,5 105 315,5 144,5 28
8. Vašků Kateřina 05 41228 0055 - Jablonec n.N. 106,2 104,5 104,4 315,1 123,2 26
9. Martínková Karolína 04 41083 0200 - Manušice 104,4 104,7 105,1 314,2   27
10. Popelková Kateřina 04 41251 0386 - Březolupy 104,8 104,3 105,1 314,2   26
11. Machová Lucie 05 41079 0370 - Dukla Plzeň 104,3 104,5 105,2 314   26
12. Nymburská Pavlína 05 40679 0202 - Černovice 103,8 104,9 105,2 313,9   27
13. Bezoušková Jolana 05 40749 0348 - Brandýs n.L. 104,6 104,2 104,9 313,7   25
14. Hněvsová Hana 04 40153 0032 - Bohemia Poděbrady 105,4 104 104,1 313,5   24
15. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370 - Dukla Plzeň 103,3 104,2 105,5 313   26
16. Pecherová Julie 04 41861 0834 - Uničov 104,9 104,7 103,4 313   25
17. Katz Klaudie 05 39967 0079 - Olymp Ostrava 103,1 104,9 104,8 312,8   23
18. Hodinová Kateřina 05 40681 0202 - Černovice 103,6 104,1 104,7 312,4   25
19. Pavelková Alexandra 04 41925 0386 - Březolupy 105,1 103,7 103,4 312,2   26
20. Kubrová Anna 05 39906 0366 - Ruprechtice 104,7 105,1 102,3 312,1   24
21. Dubská Barbora 04 41919 0055 - Jablonec n.N. 104,7 103,3 104 312   24
22. Zurynková Jana 04 42536 0348 - Brandýs n.L. 104,1 103,9 103,9 311,9   24
23. Janů Karolína 05 40682 0202 - Černovice 104,6 103,1 104,1 311,8   24
24. Beránková Veronika 04 41899 0551 - Nivnice 103,4 104 104,2 311,6   23
25. Vykoupilová Iva 04 41802 0162 - Slatina Brno 103,7 103,4 104,2 311,3   21
26. Valášková Eva 04 42374 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 103,8 104,1 103,3 311,2   22
27. Vaněčková Adéla 04 42507 0905 - Liberec 104,4 102,9 103,8 311,1   23
28. Regnerová Nikola 05 40867 0905 - Liberec 104,4 103,8 102,8 311   23
29. Škrobánková Bára 04 41329 0079 - Olymp Ostrava 103,4 102,9 104,1 310,4   21
30. Cimmermanová Aneta 04 42505 0905 - Liberec 103 101,1 105,1 309,2   22
31. Kolková Natálie 04 41282 0054 - Hradec Králové 102,8 104,1 102,2 309,1   20
32. Procházková Emma 04 41807 0123 - Patriot Brno 102,2 103,9 102,9 309   23
33. Bučková Pavlína 05 40931 0173 - Klatovy 102,2 104 102,2 308,4   19
34. Vachtová Sabina 04 40678 0202 - Černovice 101,5 102,3 103,1 306,9   17
35. Šimková Julie 05 41335 0551 - Nivnice 103,9 100,2 102,3 306,4   15
36. Sadvárová Andrea 04 41810 0301 - České Budějovice 103,2 100 101,4 304,6   17
37. Janoušková Kateřina 04 39985 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 101,4 98,7 104,3 304,4   18
38. Ranšová Anna 04 42425 0366 - Ruprechtice 98,7 102,4 102,2 303,3   16
39. Svobodová Marie 05 42495 0253 - Sezemice 100,6 101,5 100,8 302,9   15
40. Váleková Denisa 04 42458 0254 - Týniště n.O. 102,2 100,1 100,5 302,8   12
41. Kročáková Klára 04 41712 0232 - RAPID Plzeň 98,1 101,6 100,3 300   13
42. Kolářová Tereza 05 41679 0202 - Černovice 86,1 95,1 93,6 274,8   6
 
Kategorie : chlapci do 12 let
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.Celk. CT
1. Hejný David 06 41907 0049 - Vlašim 104,4 104,8 106,3 315,5   28
2. Skala Václav 06 40712 0162 - Slatina Brno 105,3 103,7 104,6 313,6   25
3. Štěpáník Jan 06 40418 0200 - Manušice 104,5 104 104,2 312,7   25
4. Kovář David 06 41063 0200 - Manušice 105 103,2 104,4 312,6   25
5. Plocek David 06 41785 0252 - Horní Cerekev 103,9 104,1 104,3 312,3   27
6. Žák Ondřej 06 41336 0551 - Nivnice 105,3 103,5 103,3 312,1   23
7. Grunt Šimon 06 42042 0055 - Jablonec n.N. 102,7 105 104,1 311,8   25
8. Nekolný Tobiáš 06 41656 0370 - Dukla Plzeň 104,4 102,6 104 311   24
9. Trnovský Petr 07 41775 0905 - Liberec 102,6 103,9 103,1 309,6   20
10. Šula Adam 06 41671 0370 - Dukla Plzeň 103 102,6 103,6 309,2   21
11. Mládek Jakub 07 41774 0905 - Liberec 101,1 103,9 103,8 308,8   18
12. Křivánek Daniel 06 41801 0123 - Patriot Brno 102,2 104 102,6 308,8   21
13. Slavětínský Vojtěch 06 41828 0055 - Jablonec n.N. 101,4 104 103,1 308,5   21
14. Prokop Pavel 07 41622 0200 - Manušice 105,1 102,7 100,5 308,3   20
15. Piňos Antonín 06 40283 0079 - Olymp Ostrava 102,7 101,2 103,8 307,7   19
16. Havelka Šimon 06 41795 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 103,8 101 102,8 307,6   20
17. Ritzik Martin 06 41982 0258 - UNITOP Sokolov 102,3 101,8 103,1 307,2   21
18. Frolík Josef 06 41812 0301 - České Budějovice 102 102,5 102,5 307   22
19. Tulenko Šimon 06 42004 0054 - Hradec Králové 100,7 104,2 101,9 306,8   21
20. Kimák Lukáš 06 40855 0366 - Ruprechtice 103,7 100,8 101,8 306,3   18
21. Hampl Vojtěch 06 41363 0200 - Manušice 101,9 102,7 101,5 306,1   16
22. Zwinger Adam 07 42396 0004 - Ostroj Opava 100,3 102,9 102,4 305,6   15
23. Malinovský Michal 06 41778 0905 - Liberec 102,7 100,8 102 305,5   17
24. Tandler Vojtěch 06 41733 0045 - DDM Kolín 102,6 101,7 101,2 305,5   17
25. Černošek Marek 06 41979 0060 - Věžky 104,5 96,1 104,6 305,2   23
26. Čondl Tomáš 07 42469 0258 - UNITOP Sokolov 101,8 103,9 99,5 305,2   20
27. Harazim Jan 07 42397 0004 - Ostroj Opava 103,4 101,7 99,7 304,8   18
28. Janků Adam 07 42041 0055 - Jablonec n.N. 100,7 101,6 102,4 304,7   17
29. Jelínek Jan 08 42393 0162 - Slatina Brno 100,7 101,7 101,4 303,8   14
30. Sabev Nikolay Gruev 06 42485 0027 - DELTA Praha 100,2 102,6 100,3 303,1   18
31. Prokeš Karel 07 42343 0202 - Černovice 98,2 101,5 102,6 302,3   17
32. Machálek Jan 07 42534 0348 - Brandýs n.L. 101,3 102,6 98,2 302,1   13
33. Brett Matyáš 07 41883 0253 - Sezemice 98,9 104,2 97,9 301   13
34. Rýdl Michal 06 42174 0032 - Bohemia Poděbrady 98,1 102 100,4 300,5   15
35. Kolb Matěj 06 41153 0301 - České Budějovice 99,4 99,3 101,1 299,8   11
36. Sýkora Michal 07 41670 0370 - Dukla Plzeň 100,3 100,2 99,2 299,7   11
37. Vlk Tadeáš 06 42456 0230 - Újezd sv. Kříže 96,9 99,3 103,3 299,5   11
38. Videcký Jaroslav 08 42368 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 99,3 101,9 97,9 299,1   13
39. Kopic Jan 06 41355 0348 - Brandýs n.L. 97,7 99,6 100,8 298,1   11
40. Procházka Jan 07 41799 0205 - ŠKODA Ml.Boleslav 98,2 100,2 97 295,4   10
41. Ryneš Jindřich 07 42010 0173 - Klatovy 95 102,7 97,4 295,1   10
42. Marek Martin 06 41714 0232 - RAPID Plzeň 97,9 97,4 99,2 294,5   11
43. Ondra Aleš 07 42588 0551 - Nivnice 94,3 99,8 96,2 290,3   8
44. Turjanica Jakub 07 42354 0173 - Klatovy 96,2 95,7 98,3 290,2   10
45. Haluška Ondřej 09 42250 0200 - Manušice 99,5 89,3 101,1 289,9   13
46. Burghauser Ondřej 06 41454 0173 - Klatovy 98,7 93 98,1 289,8   8
Kategorie : Družstva - VzPu 30 do 12ti let
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. Středočeské KS B Kopicová - 317,7 Bezoušková - 313,7 Hněvsová - 313,5 944,9
2. SSK Liberec A Boháčková - 315,8 Mikulčíková - 315,2 Záborec - 312,1 943,1
3. Středočeské KS A Vadinská - 315,2 Kahoun - 314,3 Houžvička - 311,7 941,2
4. SSK Dukla Plzeň A Suljejmani - 314 Machová - 314 Helus - 313,1 941,1
5. SSK Černovice A Jandová - 314,8 Nymburská - 313,9 Hodinová - 312,4 941,1
6. SSK Slatina Brno Rampulová - 316,4 Zaplatílek - 312,9 Vykoupilová - 311,3 940,6
7. SSK Manušice A Martínková - 314,2 Bandas - 313,6 Němec - 312,3 940,1
8. SSK Olymp Ostrava Hrtánková - 315,5 Katz - 312,8 Škrobánková - 310,4 938,7
9. SSK KSS LOYD Jablone Vašků - 315,1 Dubská - 312 Vaněk - 310,9 938
10. SSK Dukla Plzeň B Veselý - 313,7 Hlinka - 311,7 Hubáček - 310,8 936,2
11. SSK Nivnice Škuláň - 311,7 Beránková - 311,6 Podlas - 309,8 933,1
12. Zlínské KS Popelková - 314,2 Pavelková - 312,2 Gerych - 306,7 933,1
13. SSK Stromovka ČB A Frolík - 311,2 Němec - 311,2 Hromada - 310,3 932,7
14. SSK Černovice B Janů - 311,8 Lemberk - 310,3 Římal - 309,8 931,9
15. SSK Patriot Brno De Gregorio - 313,2 Novák - 309,3 Procházková - 309 931,5
16. SSK Liberec B Vaněčková - 311,1 Regnerová - 311 Cimmermanová - 309,2 931,3
17. Moravskoslezské KS Dědoch - 311,4 Skupien - 309,7 Havran - 307,9 929
18. SSK Dukla Plzeň C Netrvalová - 313 Nekola - 311,9 Svačina - 303,3 928,2
19. Středočeské KS D Zurynková - 311,9 Novák - 310,1 Kurzveil - 305,4 927,4
20. Zlínské KS B Hálka - 310,4 Halíček - 310 Hladiš - 305,7 926,1
21. Plzeňské KS Gerberg - 309,6 Bučková - 308,4 Suk - 306,1 924,1
22. SSK Ruprechtice - Li Kubrová - 312,1 Vojtěch - 308,6 Ranšová - 303,3 924
23. SSK Sezemice Lidák - 313,2 Seidler - 304,5 Svobodová - 302,9 920,6
24. Jihomoravské KS Běhal - 312,6 Sysel - 306,1 Pár - 301,8 920,5
25. SSK Manušice C Kučera - 312,9 Hanzlík - 304,9 Gregar - 302 919,8
26. SSK Stromovka ČB B Prchal - 306,9 Pavlík - 306,6 Sadvárová - 304,6 918,1
27. Středočeské KS E Svoboda - 307,2 Šimůnek - 305,8 Hála - 305 918
28. SSK Manušice B Prokop - 309,6 Prchal - 304,8 Mazánek - 302,5 916,9
29. Královéhradecké KS Kolková - 309,1 Marek - 303 Váleková - 302,8 914,9
30. SSKP UNITOP Sokolov Tarant - 307,5 Vavruška - 302,1 Pušman - 300,6 910,2
31. SSK Přezletice Humeš - 302,8 Sysel - 302,5 Svoboda - 302,5 907,8
32. SSK Stromovka ČB C Svoboda - 304,2 Hájek - 303,2 Hamerník - 300,3 907,7
33. Středočeské KS C Valášková - 311,2 Janoušková - 304,4 Sedláček - 288,4 904
34. Středočeské KS F Horák - 306,3 Hepal - 293,3 Linhart - 293,3 892,9
35. KS Vysočina Vachtová - 306,9 Venkrbec - 306,7 Kolářová - 274,8 888,4